Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Po raz siódmy rozdano Zambrowskie Żubry -doroczne nagrody burmistrza miasta

Kompania Piwowarska jako Sponsor Roku, Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Zambrowie w kategorii twórczość i upowszechnianie kultury, Kazimierz Szczęsny za upowszechnianie kultury fizycznej i Szkolny Klub Wolontariatu w kategorii działalność społeczna i charytatywna - zostali laureatami Złotych Zambrowskich Żubrów za ubiegły rok, czyli dorocznych nagród burmistrza Zambrowa.

W kategorii Sponsor Roku, w której przyznano także statuetki srebrną i brązową, przypadły one Bankowi Spółdzielczemu w Zambrowie oraz firmie HARRY AND SON i jest to dokładne powtórzenie nagród sprzed roku. Swoje Żubry...odebrali z rąk burmistrza także najlepsi uczniowie w swoich kategoriach wiekowych: Albert Skłodowski spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Mariola Wiśniewska spośród uczniów gimnazjów i Maciej Morysewicz-  podstawówek. Najlepszym sportowcem ubiegłego roku, także podobnie zresztą jak rok wcześniej, został Bartosz Konopka. Zambrowskie Żubry wręczono w tym roku już po raz siódmy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę