czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Prezes prawie nowy

Krzysztof Putra z Białegostoku, dotychczasowy szef wojewódzkiego PiS, jest kandydatem na nowego prezesa wojewódzkich struktur partii. Wybory odbędą się w sobotę podczas regionalnego kongresu Prawa i Sprawiedliwości. Niespodzianek nie będzie. Wicemarszałek Senatu jest jedynym kandydatem do tego fotela, a wskazał go sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Krzysztof Putra
Krzysztof Putra
Poza prezesem Krzysztofem Putrą działacze PiS partii wybiorą także dwóch jego zastępców. Także tu zaskoczenia nie będzie. Prezes Kaczyński też i ich wskazał. Uczestnicy kongresu mają wybrać Krzysztofa Jurgiela z Białegostoku (posłeł, były minister rolnictwa) i Jarosława Zielińskiego z Suwałk (poseł, wiceminister MSWiA).

Swobodę członkom PiS pozostawiono przy wyborach zarządu regionu. W tym wypadku kandydatów można będzie zgłaszać z sali.
190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę