Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezes prawie nowy

Główne zdjęcie
Krzysztof Putra

Krzysztof Putra z Białegostoku, dotychczasowy szef wojewódzkiego PiS, jest kandydatem na nowego prezesa wojewódzkich struktur partii. Wybory odbędą się w sobotę podczas regionalnego kongresu Prawa i Sprawiedliwości. Niespodzianek nie będzie. Wicemarszałek Senatu jest jedynym kandydatem do tego fotela, a wskazał go sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Poza prezesem Krzysztofem Putrą działacze PiS partii wybiorą także dwóch jego zastępców. Także tu zaskoczenia nie będzie. Prezes Kaczyński też i ich wskazał. Uczestnicy kongresu mają wybrać Krzysztofa Jurgiela z Białegostoku (posłeł, były minister rolnictwa) i Jarosława Zielińskiego z Suwałk (poseł, wiceminister MSWiA).

Swobodę członkom PiS pozostawiono przy wyborach zarządu regionu. W tym wypadku kandydatów można będzie zgłaszać z sali.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę