Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pies na złodziei

Pies, który wabi się Tabuk, kilka dni temu doprowadził policjantów z KPP w Wysokiem Mazowieckiem do włamywacza do jednego ze sklepów w Wysokiem, tym razem odnalazł złodzieja w Szepietowie. Pies podjął trop w garażu, z którego została skradziona warta kilkaset złotych piła motorowa, i doprowadził swojego przewodnika wprost do jednego z domów w Szepietowie Wawrzyńcach. Okazało się, że także tym razem pies trafił bezbłędnie - właściciel domu przyznał się do kradzieży, oddał piłę i trafił do policyjnego aresztu.

Tabuk, którego przewodnikiem jest sierżant Marcin Idźkowski dopiero od roku pracuje w komendzie w Wysokiem Mazowieckiem. "Są to jego pierwsze tak spektakularne sukcesy"- mówi oficer prasowy z Wysokiego, Grzegorz Malinowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę