Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Brakuje co najmniej 30 proc. rolniczych wniosków

Jeszcze tylko pięć dni mają rolnicy na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie. Termin upływa już w najbliższy wtorek. Tymczasem jak informuje dyrektor podlaskiego oddziału Agencji restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wojciech Szczepkowski wniosków nie złożył jeszcze niemal co trzeci rolnik. Do dziś we wszystkich 14-nastu Powiatowych Biurach ARiMR złożono w sumie 58 437 wniosków. Jest to 70% w stosunku do ilości wniosków o wpis do ewidencji gospodarstw rolniczych i około 60% wszystkich działających w województwie gospodarstw wg. szacunku Głównego Urzędu Statystycznego.

Dyrektor Szczepkowski liczy, że mimo to wszyscy zainteresowani rolnicy z województwa podlaskiego zdążą wnioski o dopłaty bezpośrednie złożyć.
Przypomnijmy wnioski we wszystkich powiatowych biurach agencji można składać codziennie – za wyjątkiem przypadającego jutro święta Bożego Ciała – w godzinach od 6.00 do 22.00.
Wnioski od rolników Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje od 15 kwietnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę