Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gmina Zambrów doczekała się opracowania historycznego

Gmina Zambrów jako pierwsza w województwie podlaskim gmina wiejska doczekała się własnego opracowania historycznego. Autor "Historii gminy Zambrów", Leszek Zugaj, wyznaje, że nie jest związany z tym regionem rodzinnie, a pisząc takie jak ta książki, oddaje się swojej największej pasji, czyli historii Władze gminy nie tylko od razu zaakceptowały pomysł na wydanie książki, ale nawet zależało im by zrobić to jak najprędzej- mówi sekretarz gminy Zambrów, Bogdan Pac.

Gmina Zambrów jest największa w województwie podlaskim i jedną z największych w Polsce - w jej skład wchodzi ponad 70 wsi. Autor opracowania, Leszek Zugaj, nie wyklucza, że zaproponuje swoją pracę historyczno- badawczą także innym samorządom w województwie podlaskim, które zechcą poznać historię nazw swoich miejscowości.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę