Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Housexy @ Yam Caffe

Piąteczek, 9 luty Yam Caffe - Housowo & Sexownie

zagra dla Was .. Mmikimaus- ten, kto był na ' TO BE PINK...', bądź bywa w warszawskich klubach powinien znać; a kto nie zna to :

MMIKIMAUS - Kreator, który zawsze sprawia, że klasyka funkowego house’u nabiera nowej jakości i emanuje mocą. Mix sexy muzy, nacji i orientacji to to co charakteryzuje jego sety. Żyje według zasady, „kto się nie rozwija, ten w rzeczywistości się cofa”. Coraz częściej wprowadza do swoich setów trzeci gramofon i przeróżne efekty, sample by nadać niepowtarzalny i niezapomniany klimat.

Jego styl to Beach House z odrobina progresywnego zacięcia. W jego casie znajdziecie numery takich wytworni jak: Chateay Funk, Azuli, Prog City, Sugarland czy Workidz. Jest finalista konkursu pop Dj w 2004 roku, wówczas można go było usłyszeć także na falach radia BIS, w audycjach na żywo. Jest rezydentem weekendowych oraz wtorkowych imprez w warszawskim klubie BARBIEBAR.

Jego muzyka została doceniona również przez PAPARAZZI gdzie ma okazje rozkręcać weekendowe imprezy jako rezydent klubu. MMIKIMAUS -a można usłyszeć u boku grupy MOSQITOO ( Laureat "Super jedynki " na festiwalu OPOLE 2006 za najlepsza alternatywną płytę 2005 roku ) z którą ma okazje współpracować i koncertować w klubach i na festiwalach całej Polski.

Nie zabraknie też Puffy’ego świeżo upieczonego członka Progressiva Music Agency.

Będzie się działo.  My Tam będziemy, bądźcie i WY.

Zaprasza Klubowa.

 

 

Bartosz Klepacki
cz, 08 lutego 2007 13:26
Data ostatniej edycji: cz, 08 lutego 2007 13:32:04

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę