Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radny Sejmiku Podlasia nie miał prawa jazdy, kiedy doprowadził do wypadku.

Sławomir Gromadzki (ze Starego Gromadzyna k. Kolna) radny wojewódzki z klubu "Samoobrony" nie miał uprawnień do kierowania samochodem, kiedy doprowadził do wypadku w grudniu ub.r. Prawo jazdy radny musiał oddać w starostwie, ponieważ zebrał ponad 24 punkty karne za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym (przede wszystkim za zbyt szybką jazdę). Termin powtórnego egzaminu, dzięki któremu miał odzyskać uprawnienia kierowcy, wyznaczono mu do końca stycznia 2007 roku, jednak nie zdążył zdać go przed wypadkiem.

Sławomir Gromadzki twierdzi, że w chwili wypadku nie miał administracyjnego zakazu kierowania samochodem, jednak wykładnia policji jest taka, że nawet bez takiego zakazu, po straceniu prawa jazdy, nie powinien on siadać za kierownicą. Radny był sprawcą wypadku, do którego doszło w drugiej połowie grudnia na trasie Dobrylas - Zbójna, a w którym był jednocześnie głównym poszkodowanym.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę