Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

ZSR w Marianowie zostanie przekazany MInisterstwu Rolnictwa

Od 1 stycznia przyszłego roku prowadzenie Zespołu Szkół Rolniczych w Marianowie przekazane zostanie Ministerstwu Rolnictwa - zadecydowali radni powiatu łomżyńskiego. Otworzy to przed szkołą nowe możliwości - poinformował reprezentant ministerstwa. Każda z 10 placówek, które resort prowadzi od początku tego roku (w tym w woj.podlaskim Zespół Szkół Rolniczych w Marianowie) została zasilona dodatkowym milionem złotych. Poza tym jest to początek tworzenia w tych szkołach sieci 70-80 w skali Polski Centrów Kształcenia Rolniczego.

Starostwo powiatowe w Łomży prowadzi poza tym Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Jedwabnem, jednak dla tej placówki nie poszukuje nowego gospodarza- poinformował starosta, Krzysztof Kozicki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę