Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwóch młodych mężczyzn trafiło do szpitala, po tym jak koło Wys. Maz. potrącił ich samochód osobowy

Dwaj piesi potrąceni przez samochód trafili w nocy do szpitala. Do wypadku doszło na drodze Wysokie Mazowieckie - Białystok. Dwaj młodzi mężczyźni szli prawą stroną jezdni, kierowca samochodu osobowego potrącił ich, gdy mijał się z innym autem. Jak się okazało piesi byli pijani. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń, obaj trafili do szpitala.

Policja przypomina, że piesi ubrani na ciemno są bardzo słabo widoczni na drodze. Apeluje byśmy zakładali jasne lub nawet odblaskowe elementy, zwłaszcza jeśli wychodzimy wieczorem.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę