Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.onet.pl

Sprawca wypadku w Zambrowie trafił do aresztu

Na dwa miesiące został aresztowany 41-letni kierowca TIR-a, sprawca piątkowego karambolu kilku aut w Zambrowie, w którym zginęły cztery osoby - poinformował PAP Adam Fabian z komendy powiatowej policji w Zambrowie. Dodał, że w czasie przesłuchania kierowca mówił, iż nie pamięta szczegółów zdarzenia. Okoliczności wypadku wciąż badają biegli, ale policja nie wyklucza, że sprawca mógł zasnąć za kierownicą.

Prowadzony przez niego TIR najechał od tyłu na kolumnę aut oczekujących na przejazd wahadłowy na remontowanym odcinku drogi w Zambrowie, na trasie Białystok-Warszawa.

Uderzył z taką siłą w dwa ostatnie samochody osobowe, że wbiły się pod ciężarówkę. Doszło do pożaru. W obu samochodach zginęły po dwie osoby, małżeństwa z Ostrowi Mazowieckiej i okolic Zambrowa.

Samochody zostały tak zniszczone, że czwartą ofiarę wypadku znaleziono dopiero po rozcięciu wraku przez strażaków.

Kierowca TIR-a nie odniósł poważniejszych obrażeń. Już w piątek było wiadomo, że był trzeźwy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę