Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Nowa linia technologiczna do produkcji masła w Grajewie.

Siedem i pół tony masła w ciągu godziny może wyprodukować oddana dziś do użytku w Grajewie nowa linia technologiczna. W tym roku łączna produkcja przekroczy 20 tys. ton- poinformował prezes Edmund Borawski, z czego około 40 procent jest eksportowana. W tej chwili masło z "Mlekpolu" jest produkowane tylko w Grajewie, docelowo każdy z zakładów wchodzących w skład holdingu specjalizować się będzie maksymalnie w czterech produktach.

Najnowsza inwestycja "Mlekpolu" kosztowała 20 mln zł, z tego prawie 6 mln zł pochodziło z dofinansowania z funduszu Sapard. "Mlekpol" jest jednym z czterech beneficjentów- przedsiebiorstw w woj.podlaskim, które w całości wykorzystały mozliwości pomocy z Sapardu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę