Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dyrekcja Zakładu Karnego w Czewonym Borze oferuje za darmo pomoc więźniów w odśnieżaniu

"Jeżeli gmina ma problem z właściwym utrzymaniem stanu ulic albo chodników może otrzymać bezpłatną siłę roboczą" - mówi zastępca dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze Tomasz Smoliński. Do dyspozycji samorządów jest ok. 150 skazanych. Za skorzystanie z ich usług nie będzie pobierane wynagrodzenie. Zgodnie z prawem każdy skazany musi co miesiąc odpracować 90 godzin na rzecz samorządu lokalnego.

Samorządy i organizacje społeczne muszą tylko spełnić kilka podstawowych warunków, żeby móc skorzystać z pomocy więźniów. Muszą zapewnić transport, narzędzia pracy i niezbędne szkolenia dotyczące bezpieczeństwa pracy na wykonywanym stanowisku. Część kosztów badań i szkoleń pokrywa Zakład Karny

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę