Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Czarny dzień na podlaskich drogach.

Czarny dzień na podlaskich drogach. W karambolu w Zambrowie zginęły cztery osoby. Rano koło Knyszyna w wypadku poloneza z autobusem rannych zostało 6 osób. Natomiast w nocy także w Zambrowie zginął potrącony przez samochód pieszy. Najpoważniejszy wypadek zdarzył się około 13 w Zambrowie. Doszło tam do zderzenia sześciu samochodów 2 ciężarówek 3 samochodów osobowych i busa. Zginęły cztery osoby. Dwa samochody osobowe doszczętnie spłonęły. Policjanci mają problemy z rozpoznaniem marki jednego z aut. Nie wykluczają, że w tych samochodach mogły być jeszcze jakieś osoby.

Lekie obrażenia odniósł kierowca ciężarówki, który został przewieziony na obserwacją do szpitala. Do karambolu doszło w miejscu, gdzie prowadzona jest przebudowa trasy i ruch odbywa się jednym pasem jezdni. Wypadek spowodował kierowca ciężarówki, który najechał na oczekujące na przejazd samochody. Droga będzie zablokowana jeszcze około dwóch godzin. Policja zorganizowała objazdy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę