Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 listopada 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Czarny dzień na podlaskich drogach.

Czarny dzień na podlaskich drogach. W karambolu w Zambrowie zginęły cztery osoby. Rano koło Knyszyna w wypadku poloneza z autobusem rannych zostało 6 osób. Natomiast w nocy także w Zambrowie zginął potrącony przez samochód pieszy. Najpoważniejszy wypadek zdarzył się około 13 w Zambrowie. Doszło tam do zderzenia sześciu samochodów 2 ciężarówek 3 samochodów osobowych i busa. Zginęły cztery osoby. Dwa samochody osobowe doszczętnie spłonęły. Policjanci mają problemy z rozpoznaniem marki jednego z aut. Nie wykluczają, że w tych samochodach mogły być jeszcze jakieś osoby.

Lekie obrażenia odniósł kierowca ciężarówki, który został przewieziony na obserwacją do szpitala. Do karambolu doszło w miejscu, gdzie prowadzona jest przebudowa trasy i ruch odbywa się jednym pasem jezdni. Wypadek spowodował kierowca ciężarówki, który najechał na oczekujące na przejazd samochody. Droga będzie zablokowana jeszcze około dwóch godzin. Policja zorganizowała objazdy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę