Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

OHP w regionie organizuje bezpłatne szkolenia dla młodzieży.

Ochotnicze Hufce Pracy w Białymstoku, Łomży i Suwałkach przygotowały bezpłatne szkolenia dla młodzieży, która ma problemy z odnalezieniem swego miejsca w życiu. Szkolenia przeznaczone są dla osób od 18 do 24 roku życia. Na chętnych czeka 120 miejsc, rekrutacja rozpocznie się pod koniec tygodnia. Zdaniem dyrektor do Spraw Europejskiej Współpracy Międzynarodowej OHP - Elżbiety Dziemianiuk szkolenia są dużą szansą dla młodzieży, która nie potrafi odnaleźć się w życiu społeczno - zawodowym.

W ramach szkoleń zaplanowano m.in. kursy językowe, kursy przygotowujące do matury i na studia wyższe, a także kursy podnoszące zdobyte do tej pory kwalifikacje zawodowe. Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń można znaleźć na stronie www.podlaska.ohp.pl. Szkolenia są organizowane w ramach projektu "18 - 24 Czas na samodzielność" - współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę