Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pozrywane linie energetyczne, połamana drzewa, uszkodzone samochody - to skutki wichury w regionie

Strażacy 19 razy wyjeżdżali w nocy do powalonych drzew. Na szczęście padały one głównie na puste w nocy drogi, niestety inaczej było w Białymstoku. W nocy przy ulicy Kozłowej drzewo spadło na stojące na parkingu dwa samochody. Wstępnie straty oszacowano na 8 tys. złotych. Jeszcze więcej pracy niż strażacy mają podlascy energetycy. W nocy liczba gospodarstw pozbawionych prądu wzrosła do 35-ciu tysięcy. Teraz połowę awarii udało się usunąć. Najgorsza sytuacja jest w okolicach Bielska Podlaskiego, Łomży i Białegostoku.

Jak zapewnił dyżurny Zakładu Energetycznego w Białymstoku Józef Mazurkiewicz - większość tych awarii które wydarzyły się w nocy - będzie uda się w dzień usunąć. Niestety, z pewnością dojdą nowe, bo silny wiatr w Podlaskiem będzie wiać jeszcze cały dzień, ustąpi dopiero wieczorem.

***
Tymczasem jak donoszą łomżyńscy strażacy do godziny 6.30 rano w regionie powaliły się tylko trzy drzewa. Pierwsze na drodze pomiędzy Śniadowem a Chojnami, drugie w okolicy Elżbiecina (droga Piątnica-Wizna), a trzecie na drodze pomiędzy Zbójną za Kuziami.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę