Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyński sprinter ponownie na podium

Artur Zaczek, zawodnik LKS NAREW-Kurpiewski Łomża, w sobotę (13.01.2007r.) udanie wystartował reprezentując Polskę w Halowym Trójmeczu Juniorów POLSKA-BIAŁORUŚ-UKRAINA. W biegu na 60 metrów zajął II miejsce w czasie 6,99 sek., przegrywając jedynie ze starszym Olafem Paruzelem z Górnika Zabrze (6,93 sek.).

Artur to jedyny zawodnik w historii łomżyńskiej lekkej atletyki biegający 60 metrów poniżej 7 sekund (6,92 s.) i 100 metrów poniżej 11 sek.(10,72 s.). Jest uczniem II klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, dwukrotnym ubiegłorocznym Mistrzem Polski Juniorów Młodszych w biegu na 60 i 100 metrów. Podczas najbliższych Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale (26-28.01.2007r) bronić będzie złotego medalu zdobytego w ubiegłym roku.

Jan Kotowski
trener LKS NAREW-Kurpiewski Łomża
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę