Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Proboszczem Roku AD 2004 jest... ks. Andrzej Godlewski?

Ogólnopolski konkurs o tytuł „Proboszcza roku” po raz drugi ogłosiła Katolicka Agencja Informacyjna oraz Redakcja Katolicka telewizji polskiej. Z blisko 600 kandydatów jury wybrało 12 wspaniałych. Swojego kandydata na proboszcza roku mogła wyłonić każda parafia rzymskokatolicka w Polsce. Jury zwracało szczególną uwagę na wszelkie formy aktywności w parafii i więź samych parafian z swoim proboszczem.

W gronie "12 Wspaniałych - finalistów Konkursu" znalazł się też ks. Andrzej Godlewski proboszcz parafii pw. Krzyża Świetego w Łomży. Uhonorowanie zwycięzcy konkursu nastąpi 18 czerwca w siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę