Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi w www.radio.bialystok.pl

30 osób chce przyjąć do pracy Zakład Karny w Czerwonym Borze.

30 osób chce przyjąć do pracy Zakład Karny w Czerwonym Borze. To już kolejna rekrutacja, która jest związana z powiększaniem Zakładu. W marcu będzie otwarty nowy pawilon, w którym będzie 160 skazanych - to w nim będą pracowali nowi pracownicy.

Jak powiedział zastępca dyrektora Zakładu, Tomasz Smoliński, najbardziej poszukiwani są kandydaci do działu ochrony. Muszą mieć minimum średnie wykształcenie, ok 180 cm wzrostu i nie mogą być karani. Żeby stać się pracownikiem Zakładu Karnego chętni muszą dostarczyć swoje CV. Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę wstępną, a ci którzy pomyślnie ją przejdą zostaną skierowani na specjalistyczne badania. Cała procedura potrwa ok miesiąca. Zakład Karny w Czerwonym Borze jest jednym z większych pracodawców w regionie łomżyńskim. Zatrudnia w tej chwili ponad 150 osób

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę