Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymanie dyrektora jedwabieńskiego gimnazjum

Janusz O. dyrektor gimnazjum w Jedwabnem został wczoraj zatrzymany przez przez Policję. Jak poinformował Jędrzej Pogorzelski, prokurator nadzorujący śledztwo z Prokuratury Rejonowej w Łomży, dyrektorowi szkoły postawiono zarzut przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego.

Prokurator nie chce zdradzać szczegółów sprawy tłumacząc to dobrem śledztwa. Powiedział jedynie, że dyrektor Janusz O. jest jedyną osobą podejrzaną o popełnienie przestępstwa.
Dyrektor jedwabieńskiego gimnazjum został zatrzymany wczoraj rano, a po zakończeniu czynności prokuratorskich został zwolniony.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę