Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Igrzyska Polonijne

Ponad 500 osób młodzieży polskiego pochodzenia i ponad setka ich rówieśników z Polski bierze udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej imienia Jana Stypuły. Uczestnicy imprezy zmierzą się w takich dyscyplinach sportowych jak szachy, pływanie, tenis stołowy czy strzelectwo sportowe.

Igrzyska odbywają się w Łomży już poraz piąty i z roku na rok cieszą co raz większym powodzeniem powiedziała Radiu BAB prezes łomżyńskiego oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska, Hanka Gałązka.

Początko ta ogromnych rozmiarów międzynarodowa impreza obejmowała tylko jedną dyscyplinę sportu. W tej chwili jest ich o wiele więcej - dodała Gałązka

Organizacja igrzysk na tak dużą skalę to również ogromne koszty. Część z nich udaje się zmniejszyć. To jak tweirdzi pani prezes zasługa wielu ludzi dobrej woli.

Piąte Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej potrwają do 5 czerwca. Rozgrywki sportowe zaplanowano między innymi w Szkole Podstawowej nr 10, 5 , 7 i 9

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę