Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Majątki łomżyńskich radnych już w „necie”

Na stronach internetowych łomżyńskiego BIP-u pojawiły się oświadczenia majątkowe nowych radnych. W piątek opublikowano 21 oświadczeń. Nie ma tam oświadczenia Józefa Kosiorka, który zamiast oświadczenia majątkowego przesłał rezygnację z mandatu radnego. Brakuje także oświadczenia przewodniczącego Rady Miasta Tadeusza Grzymały. Pojawi się one w BIP-ie dopiero gdy do Łomży odeśle je wojewoda podlaski. Zgodnie z prawem przewodniczący tak jak prezydent swoje oświadczenia składają do wojewody.

W tym, roku radni poza oświadczeniem majątkowym składali także oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej przez małżonka i o umowach cywilnoprawnych zawartych przez małżonka z organami Miasta, miejskimi organizacjami lub miejskimi osobami prawnymi.  

Opublikowane oświadczenia miejskich radnych dostępne są pod tym adresem um.lomza.pl/bip/index.php?k=163

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę