Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Caprese @ Yam Caffe

6 stycznia w Klubie Yam Caffe kolejna z cyklu housowych imprez. Tym razem zaległy gość. Caprese. Miał wystąpić już w grudniu, ale z powodu remontu jego występ się opóźnił . W tą sobotę zawita w progi Yamy.

"Absolwent informatyki i katedry syntezy dźwięku na PJWSTK. Pierwsze kroki stawiał w uczelnianym studiu paląc kolumny podczas - jak mówi - "generowania sygnałów w syntezie subtraktywnej".

Nieco później ta pasja przerodziła się w małe studio domowe, zagracone starymi analogowymi urządzeniami do robienia muzyki. Na początku 2003 roku studio zostało wyprzedane a Rafał zaczął "uczyć" się grania na przywiezionych z Berlina gramofonach Gemini.

Debiut na urodzinach znajomego a później finał "Kuźni" - konkursu dla początkujących dj'ów organizowanego przez warszawski klub Klatka. Wakacje 2003 zapoczątkowały dzięki Cpt. Sparky'emu poważniejsze granie. Zaczęło sie od klubu Organza gdzie Caprese rezydentem jest do dziś a przerodziło w granie w wielu klubach w całej Polsce. Na imprezach gra muzykę z pogranicza vocal i funky house.

Tak jak gusta się zmieniają tak samo i muzyka. Obecnie w jego setach można również usłyszeć cięższe brzmienia oraz wiele elementów electro."

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę