Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Greg Access @ Klub Atom

W najbliższą sobotę 6 stycznia w klubie Atom wystąpi Greg Access.

Greg Access pochodzi z Warszawy. Swoją przygodę z muzyką zaczął jeszcze w szkole średniej grając na perkusji w zespołach rockowych. Na studiach zainteresował się gramofonami i tym co można w nich wyczarować. Zaraz potem dołączył do grupy OHM, gdzie grali już Adamus, Shadock. Jest założycielem agencji Acid People, która organizuje tous dla DJ w Polsce. Acid People do tej pory zorganizowało ponad 40 programów Club Rotation z TV Viva w polskich klubach oraz programy nagrywane dla MTV, TELE5. Greg Access był odpowiedzialny za kilkanaście imprez klubowych na terenie całej Polski z udziałem takich gwiazd, jak: Moguai, Azzido Da Bass, Tomcraft, Benny Benassi, E Craig i wiele innych. Sam często odwiedza polskie, czeskie i niemieckie kluby oraz od roku 2005 jest również rezydentem klubu Odysseia w Żarach.

Greg to wulkan - jego sety to odpowiedź na energię płynącą z publiczności. Sam mówi: "Patrzę na tańczących ludzi i czuję energię, która od nich bije - to nie pozwala mi stać w miejscu i tylko odtwarzać kolejne płyty...". Brzmienia house miksuje z electro house – co tworzy naprawde wybuchowa mieszanke godną obejrzenia i wysłuchania. Uczestniczył w wielu projektach jako Figur, Ghostface, m.in. z Adamusem oraz innymi producentami muzycznymi. Jesienią 2005 wydał wraz z Dervishem ich vinyl pt. "Fuck me" nakładem UUM Records.

Obok grega za deckami staną Master, Venesuela i Bolek.

Start godzina 20.00 

Bartosz Klepacki
pt, 05 stycznia 2007 08:24
Data ostatniej edycji: pt, 05 stycznia 2007 08:25:58

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę