Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Nowe pistolety dla łomżyńskich policjantów

10 sztuk pistoletów P99 Walter i tyle samo kamizelek kuloodpornych dostali łomżyńscy policjanci do nadinspektora Zbigniewa Chwalińskiego – zastępcy Komendanta Głównego Policji. Nowoczesne uzbrojenie ma wyrównać szanse policji w starciu z bandytami. Jak podkreślił z-ca Komendanta Głównego dziś używane przez funkcjonariuszy pistolety P64 i P83 są przestarzałe i cechują się dużą awaryjnością. Nowe Waltery są natomiast jednymi z najlepszych na rynku.

Niestety na ponad 230 funkcjonariuszy pracujących w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży na nowy sprzęt w tym roku może liczyć maksymalnie 30. W następnych latach dostawy uzbrojenie mają być kontynuowane, tak aby za trzy-cztery lata uzbrojenie policjantów i bandytów było co najmniej porównywalne.
Policjantom w Łomży tak jak w Polsce pieniędzy brakuje nie tylko na broń. Co drugi z używanych dziś samochodów ma powyżej 10 lat, a podwyżki pensji funkcjonariuszy już dawno powinny stać się faktem, bo w policji - zdaniem z-cy Komendanta - zarabia się o wiele za mało.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę