sobota, 10 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 1999

Technikum nr VI w Łomży Kl IVA1

Specjalność: Finanse i rachunkowość

Wychowawca: mgr  Krystyna Leszczewska


1.Bednarska Edyta
2.Boguska Dorota
3.Długozima Katarzyna
4.Góralczyk Agnieszka
5.Jóżwik Ewa
6.Kaczyński Sebastian
7.Kamalska Marta
8.Konrad Małgorzata
9.Kordas Małgorzata
10.Kossakowska Jolanta
11.Kuklińska Dorota
12.Kuśnierkiewicz Anna
13.Lutostańska Anna
14.Łupiński Dariusz
15.Mankiewicz Dorota
16.Majrak Monika
17.Męczkowska Katarzyna
18.Mikucka Agnieszka
19.Nadolna Marzena
20.Nowakowska Ewelina
21.Ogrodnik Anna
22.Okulicz Kozaryn Joanna
23.Opęchowska Małgorzata
24.Pezowicz Marlena Marta
25.Piaskowska Anna Grażyna
26.Piętka Anna
27.Popkowska Beata
28.Rakowska Justyna
29.Sachmaciński Karol
30.Szandomierska Monika
31.Śśliwecka Katarzyna
32.Urban Joanna
33.Walczuk Magdalena
34.Włodkowska Renata
35.Zagroba Sylwia
36.Załęski Emil
37.Zaremba Robert
38.Zaruska Nina

 

Technikum nr VI w Łomży Kl IVB

Specjalność: Bankowość

Wychowawca: Joanna Modzelewska

1.Antoniak Aneta
2.Bargłowska Anna
3.Choińska Beata
4.Dęby Agnieszka
5.Frąckiewicz Monika
6.Gawecki Michał
7.Góralczyk Agata
8.Grodzka Marta
9.Jabłoński Tomasz
10.Jadczak Małgorzata
11.Jankowska Agnieszka
12.Jaśkiewicz Agnieszka
13.Matuszak Agnieszka
14.Mleczek Wioletta
15.Modzelewska Joanna
16.Nowakowska Anna
17.Ostrowski Zbigniew
18.Piaścik Anna
19.Piaścik Paweł
20.Pieńkowska Marta
21.Piórkowska Agnieszka
22.Pogonowska Magdalena
23.Poniat Izabela
24.Sendlewska Eliza
25.Socha Ewa
26.Sokołowska Małgorzata
27.Sokołowska Sylwia
28.Strumiłkowska Alina
29.Śliwka Anna
30.Śmiarowska Anna
31.Witkowski Krzysztof
32.Zając Katarzyna
33.Zaremba Jolanta
34.Zdunek Monika
35.Żbikowska Lidia
36.Żochowska Wioleta

 

Technikum nr VI w Łomży Kl IVC

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Wychowawca: mgr Małgorzata Jarmosz

1.Andryszczuk Wioletta
2.Bać Renata
3.Broniek Damian
4.Ciborowska Magdalena
5.Drozdowski Sebastian
6.Foryś Emilia
7.Grzybiński Artur
8.Idziaszek Urszula
9.Jagielska Anna
10.Jankowska Elżbieta
11.Kalska Beata
12.Klewicka Agnieszka
13.Kołakowska Urszula
14.Kołodziejski Paweł
15.Konopka Aneta
16.Konopka Małgorzata
17.Konopka Ewa
18.Korytkowska Edyta
19.Malinowska Marzena
20.Mocarski Paweł
21.Piwko Artur
22.Romanowski Andrzej
23.Salwowska Aneta
24.Sasin Elżbieta
25.Supronowicz Jacek
26.Szabłowska Lidia
27.Szulborski Sylwester
28.Świerszcz Marcin
29.Tomaszewska Anna
30.Wałkuska Katarzyna
31.Wasilewski Marcin
32.Wiśniewska Aldona
33.Wojno Anna
34.Zajkowska Anna
35.Żubrowski Tomasz

Technikum nr VI w Łomży Kl IVE

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Wychowawca: mgr Elżbieta Szleszyńska

1.Bagnowska Renata
2.Bajno Mariusz
3.Bogusz Bożena
4.Ciesielska Katarzyna
5.Chojnowska Marzena
6.Dębkowska Mariola
7.Doda Agnieszka
8.Dudek Dorota
9.Fabiszewska Barbara
10.Gaicka Alicja Katarzyna
11.Galanek Ewelina
12.Godlewska Beata
13.Gołaszewska Elżbieta
14.Grabowski Janusz
15.Gutowska Anna
16.Kiernozek Elżbieta
17.Kossakowska Zanna
18.Kowalczyk Anna
19.Kuczyńska Magdalena
20.Mierzejewska Joanna
21.Narolewska Dorota
22.Niedźwiedzka Monika
23.Ogrodnik Joanna
24.Opęchowski Jacek
25.Patalan Anna
26.Pawłowska Anna
27.Piekarska Renata
28.Plona Sylwia
29.Rainko Agnieszka
30.Skrodzka Beata
31.Szabłowska Dorota
32.Szymborski Rafał
33.Wądołowska Katarzyna
34.Węgrowska Magdalena
35.Wiśniewska Iwona
36.Zalewska Barbara
37.Żelechowski Kamil

Technikum nr VI w Łomży Kl IVH

Specjalność: handlowiec

Wychowawca: mgr Barbara Wielądek

1.Berliński Mariusz
2.Bujnowski Mariusz
3.Bzura Agnieszka
4.Choińska Anna
5.Czajkowska Justyna
6.Eryng Elżbieta
7.Grabowska Milena
8.Godlewska Agnieszka
9.Godlewski Sebastian
10.Grodzki Daniel
11.Gromadzka Agnieszka
12.Grzymała Robert
13.Jasińska Anna
14.Jemielity Monika
15.Jesionek Daniel
16.Konert Karolina
17.Leśniewska Ewelina
18.Mogielnicki Rafał
19.Muczyńska Anna
20.Olszewski Sylwester
21.Pieńkowska Agnieszka
22.Remiszewska Sylwia
23.Sielawa Marta
24.Sobocińska Magdalena
25.Stawinoga Damian
26.Szumowska Katarzyna
27.Szydlik Aneta
28.Szydlik Małgorzata
29.Szymańska Magdalena
30.Szymczyk Jolanta
31.Wiszowata Małgorzata
32.Wojtczak Tomasz
33.Wróblewski Maciej
34.Wysocki Tomasz
35.Zalewski Bogumił
36.Zelkowska Małgorzata
37.Zienkiewicz Urszula

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 28 maja 2013 10:11
Data ostatniej edycji: 2016-06-28 12:41:49

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0