sobota, 10 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 1974

Klasa A

Profil: finanse i rachunkowosc
Wychowawca: mgr Piotr Łada (zmarł 2007r.)

1. Aleksandrowicz Barbara
2. Dudziec Marek
3. Celina Fedyszyn (Gromadzka)
4. Jackowska Hanna
4.Jamiołkowska Aldona
5. Krystyna Kowalewska (Jankowska)
6. Jastrzębska Jadwiga
7. Teresa Heretyk (Jędrzejczyk)
8. Bozena Baginska (Kakowska)
9. Karasińska Maria
10.Maria Kośnik
11.Małgorzata Ślatała (Kotara)
12.Jadwiga Andrzejczyk (Kupis)
13.Kurkowska Grazyna
14.Łada Janusz
15.Malinowski Andrzej
16.Marczewska Maria
17.Elżbieta Piekarska (Olbryś)
18.Waldemar Oledzki
19.Omilianowicz Mirosława
20.Przybyłowska Urszula
21.Jadwiga Mateuszczyk-Greber (Rakowicz)
22.Alina Elżbieta Święcińska
23.Robert Twardowski
24.Śmiarowska Wiesława
25.Maria Zawojska (Wiśniewska)
26.Wrzosek Wiwsława
27.Żukowska Danuta



Klasa B
Profil: ekonomika i organizacja przedsiębiorstw handlowych
Wychowawca: mgr Wacława Sztajerowska

1. MALGORZATA LOUGHLIN (BALISZEWSKA)
2. Halina Prus (Baranowska)
3. Jadwiga Wejs (Barglowska)
4. Elżbieta Szczotka (Bargłowska)
5. Bożenna Liniewska (Borawska)
6. Brzozowska Grazyna
7. Jadwiga Rzęsicka (Ciborowska)
8. Chętnik Dorota
9. Cisiewicz Daniela
10.Cwalina Grażyna
11.Czerwińska Elżbieta
12.Dutkowska Krystyna
13.Elzbieta Szleszyńska (Fabiszewska)
14.Główczyńska Elżbieta
15.Wiesława Harasim (Góralczyk)
16.Grodzka Teresa
17.Jakacka Aniela
18.Bożena Kapusta
19.Eugenia Brzuzy (Klimaszewska)
20.Zofia Maćkowska (Łada)
21.Malinowska Bożena
22.Małachowska Teresa
23.Mieczkowska Teresa
24.Mioduszewska Halina
25.Nieciecka Joanna
26.Krystyna Koźlicka (Orzołek)
27.Wiesława Kiełczewska (Staniurska)
28.Pałuska Mirosława
29.Piechocińska Maria
30.Przychodzeń Hanna
31.Szumowska Elżbieta
32.Danuta Zaorska (Truszkowska)
33.Grażyna Tyrtania (Zimińska)
34.Lucyna Wożniak
35.Żukowska Krystyna

Klasa C
Profil: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw
Wychowawca: R.Przybyłowska/J.Śmiarowski

1. Marta Alicja Biedrzycka (Bazydło)
2. Wanda Kułakowska (Białecka)
3. Chmielewska Teresa
4.Duchnowska Krystyna
5. Dzierzgowska Wiesława
6. Irena Cydejko (Gadomska)
7. Danuta Grzymkowska (Gałązka)
8. Janicka Danut
9. Jaskółowska Maria
10.Maria Aszoff (Jola-Tetkowska)
11.Zofia Kuczer (Just)
12.Kalicka Elżbieta
13. Koszykowska Bożena
14.Kowalewska Eugenia
15.Alina Krzyżanowska (Laskowska)
16.Małgorzata Kolasińska (Malinowska)
17.Markowska Elżbieta
18.Mierzejewska Halina
19.Wiesia Sikora (Mróz)
20.Danuta Parzych (Nadolna)
21. Peczyńska Barbara
22.Perzanowska Bożena
23.Wieslawa Krysiak (Paliwoda)
24.Grażyna Włodkowska (Polkowska)
25.Piaścik Halina
26.Rainko Marianna
27.Krystyna Zaręba (Rogowska)
28.Grażyna Chojnowska (Skorupa)
29.Supińska Elżbieta
30.Irena Włodarczyk (Średnicka)
31.Skrodzka Anastazja
32.Walczyk Wiesława
33.Jolanta Ptak (Wlodek)
34Danuta Chojnowska (Zyskowska)

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 22 maja 2012 18:22
Data ostatniej edycji: 2015-08-03 15:43:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0