sobota, 03 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 2013

Profil: technik ekonomista
Wychowawca: mgr Izabela Haponik
  1. Anna Chocnicka
  2. Tomasz Chrzanowski
  3. Natalia Ciborowska
  4. Agata Fedkowicz
  5. Małgorzata Gęborys
  6. Emilia Godlewska
  7. Dariusz Grabowski
  8. Joanna Grala
  9. Agata Grużewska
  10. Agnieszka Jankowska
  11. Mateusz Jankowski
  12. Urszula Kociszewska
  13. Natalia Kosińska
  14. Alicja Laskowska
  15. Paulina Lubak
  16. Magda Ładyżyńska
  17. Agata Matejkowska
  18. Katarzyna Mogielnicka
  19. Magdalena Mściwujewska
  20. Dominik Narewski
  21. Damian Olender
  22. Barbara Olszewska
  23. Marta Pawłowska
  24. Justyśka Rogińska
  25. Pawł Papież
  26. Marta Pawłowska
  27. Damian Polkowski
  28. Justyna Rogińska
  29. Bartłomiej Roszkowski
  30. Edyta Rutkowska
  31. Patrycja Rydzewska
  32. Agnieszka Sokołowska
  33. Karol Szymański
  34. Lidia Wasilewska
  35. Anna Witkowska
  36. Mateusz Zalewski
  37. Łuksza Zdunek
  38. Karolina Zuzga

Profil: Technik Handlowiec
Wychowawca: mgr Michał Polkowski
  1. Artur Dąbrowski
  2. Ewelina Dymek
  3. Agnieszka Górska
  4. Piotr Kamiński
  5. Sylwia Patrycja Konert Joanna Konopka
  6. Łukasz Korwin
  7. Karol Kosiorek
  8. Rafał Kossakowski
  9. Sylwia Kotara
  10. Anna Patrycja Kowalewska
  11. Justyna Michałowska
  12. Justyna Nowak
  13. Damian Nowociński
  14. Diana Owsianko
  15. Milena Samluk
  16. Monika Sarnacka
  17. Emilia Sepczyńska
  18. Mateusz Warnajtys
  19. Paweł Wykowski
  20. Sylwia Zacharzewska
  21. Marta Zajkowska

Profil: Technik Logistyk
Wychowawca: mgr Agnieszka Wądołowska - Pieniek

  1. Robert Chludziński
  2. Przemysław Chojnowski
  3. Łukasz Cwalina
  4. Damian Czajkowski
  5. Przemysław Flera
  6. Piotr Grabowski
  7. Patryk Guziak
  8. Michał Jankowski
  9. Damian Kalicki
  10. Karolina Kanicka
  11. Karol Kojro
  12. Ewelina Krajewska
  13. Bartosz Kubicki
  14. Mateusz Kulas
  15. Bartłomiej Magdziak
  16. Adrian Maliszewski
  17. Rafał Mocarski
  18. Tomasz Mocarski
  19. Marta Napiórkowska
  20. Marcin Ostrowski
  21. Beata Parzych
  22. Joanna Pruszko
  23. Rafał Ramotowski
  24. Tomasz Remiszewski
  25. Damian Rogiński
  26. Konrad Saniewski
  27. Milena Szyjko
  28. Paweł Tyszkiewicz
  29. Renata Walczyk
  30. Damian Witczak
  31. Agata Wojciechowska
  32. Paweł Zieliński

Profil: Technik Obsługi Turystycznej
Wychowawca: p. B. Jałbrzykowska

  1. Magda Bobowska
  2. Albert Charubin
  3. Aleksandra Chmielewska
  4. Lidka Dębek
  5. Magdalena Dziekońska
  6. Aleksandra Florczyk
  7. Ewelina Frydrych
  8. Ewelina Grabowska
  9. Martyna Jabłońska
  10. Angelika Just
  11. Łukasz Karpiński
  12. Damian Kozikowski
  13. Patrycja Lendo
  14. Kamila Łojewska
  15. Izabela Macko
  16. Angelika Mazewska
  17. Radosław Mielnicki
  18. Katarzyna Pietrzykowska
  19. Hanna Polkowska
  20. Aneta Ramatowska
  21. Paulina Skarżyńska
  22. Izabela Szczęsna
  23. Justyna Szymańska
  24. Magda Świderska
  25. Mateusz Taraśkowski
  26. Sylwia Waniewska



 

Elżbieta Szleszyńska
cz, 23 lipca 2015 18:13
Data ostatniej edycji: 2016-06-01 09:44:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0