środka, 16 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 1993

 

Liceum Ekonomiczne

finanse i rachunkowość

  1. Banach Małgorzata
  2. Bałazy Katarzyna
  3. Borawska Agnieszka
  4. Bryszkowska Bogusława
  5. Choińska Dorota
  6. Cwalina Anna
  7. Foltyńska Agnieszka
  8. Gosiewska Anna
  9. Jarosik Beata
  10. Jasińska Dorota
  11. Jasińska Monika
  12. Just Anna
  13. Kozłowska Beata
  14. Mierzwińska Agnieszka
  15. Modzelewska Anna
  16. Norowska Joanna
  17. Orłowska Edyta
  18. Orzołek Dorota
  19. Piaścik Ewa
  20. Piątek Teresa
  21. Piorunek Anna
  22. Przychodzeń Katarzyna
  23. Rakowska Joanna
  24. Sarnacka Małgorzata
  25. Serwatko Agnieszka
  26. Sielawa Barbara
  27. Sobuta Ewa
  28. Suchodolska Agnieszka
  29. Supińska Beata
  30. Szczubełek Edyta
  31. Tyszko Jolanta
  32. Wesołowska Anna
  33. Zelkowska Małgorzata

 

ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

  1. Bartnicka Aneta
  2. Bartosiak Anna
  3. Bigda Magdalena
  4. Chludzińska Agnieszka
  5. Chomontowska Aneta
  6. Dąbrowska Anna
  7. Dębnicka Wiesława
  8. Grabowska Marzena
  9. Grodzka Anna
  10. Grygo Agnieszka
  11. Jamiołkowska Bogna
  12. Kobylińska Anna
  13. Konopko Ewa
  14. Kossakowska Renata
  15. Kryck Agnieszka
  16. Kurowska Joanna
  17. Leśniewska Maria
  18. Łada Marta
  19. Makowski Krzysztof
  20. Michta Beata
  21. Nowicka Beata
  22. Opęchowska Joanna
  23. Poznańska Marzena
  24. Pulwin Iwona
  25. Raciborska Katarzyna
  26. Rogowska Anna
  27. Rogowska Anna
  28. Skorulska Barbara
  29. Sławska Agnieszka
  30. Stankiewicz Agnieszka
  31. Szulc Agnieszka
  32. Świderska Joanna
  33. Tyborowska Anna
  34. Wojciechowska Edyta

 

eksploatacja pocztowo-telekomunikacyjna

  1. Błachnio Justyna
  2. Cymek Wioletta
  3. Czochański Mariusz
  4. Felter Edyta
  5. Florczyk Dorota
  6. Głęgocka Danuta
  7. Grabińska Marzena
  8. Jarosz Urszula
  9. Kamiński Bernard
  10. Kołodziejska Marta
  11. Karpińska Anna
  12. Kotowska Katarzyna
  13. Kozłowska Agnieszka
  14. Kurkowski Mariusz
  15. Lipska Barbara
  16. Liżewska Katarzyna
  17. Melaniuk Anna
  18. Modzelewska Zofia
  19. Napiórkowska Beata
  20. Olszewska Dorota
  21. Ruszczyk Barbara
  22. Samluk Marta
  23. Szczyglewska Anna
  24. Smaka Małgorzata
  25. Staniurska Dorota
  26. Staniurska Ewa
  27. Ulatowska Marianna
  28. Ustaszewska Bożena
  29. Włodowczyk Anita
  30. Wysk Joanna
  31. Wysmułek Ewa

administracja państwowa

  1. Adamczyk Agnieszka
  2. Babowicz Urszula
  3. Banach Urszula
  4. Borawska Bogusława
  5. Borkowska Katarzyna
  6. Ciecierska Małgorzata
  7. Dębowska Małgorzata
  8. Gałązka Agnieszka
  9. Karwowska Anna
  10. Karwowska Krystyna
  11. Kołakowska Anna
  12. Kosmowska Iwona
  13. Kozieł Małgorzata
  14. Łuba Agnieszka
  15. Mierzejewska Barbara
  16. Mikucka Krystyna
  17. Modzelewska Renata
  18. Parafińska Ewa
  19. Pietrzak Wiesława
  20. Pliszka Agnieszka
  21. Prusinowska Aneta
  22. Ruszczyk Joanna
  23. Rybicka Monika
  24. Sachmacińska Beata
  25. Sarnacka Anna
  26. Skopek Ewa
  27. Święch Agnieszka
  28. Wróblewska Ewa
  29. Zakrzewska Agnieszka
  30. Zaręba Aneta

LICEUM ZAWODOWE

sprzedawca - magazynier

  1. Baczewska Ewa-Bogumiła
  2. Bajkowska Agnieszka
  3. Borowska Aneta
  4. Chmielewska Beata Iwona
  5. Chomontowska Katarzyna
  6. Dziengowska Wioletta
  7. Jakacka Joanna
  8. Kalinowska Ewa
  9. Kijewska Aneta
  10. Kowalewska Agnieszka
  11. Kowalewska Sylwia
  12. Lewandowska Alina
  13. Łupńska Anna
  14. Malinowska Elżbieta
  15. Mocarska Agnieszka
  16. Panych Katarzyna
  17. Płotczyk Barbara
  18. Pruszko Marzena
  19. Roszczenko Agnieszka
  20. Rykaczewska Wioletta
  21. Samul Iwona
  22. Sennicka Anna
  23. Skrodzka Elżbieta
  24. Sulewska Katarzyna
  25. Sydor Renata-Agnieszka
  26. Tomasik Justyna-Dorota
  27. Tyborowska Magdalena
  28. Waszczuk Małgorzata
  29. Witkowska Edyta
  30. Żelazna Dorota

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

cukiernik

  1. Bagińska Marzena
  2. Galanek Bogusława
  3. Getek Iwona
  4. Giszterowicz Barbara
  5. Grądzka Anna
  6. Kosińska Agnieszka
  7. Kozłowska Anna
  8. Niedzielski Wojciech
  9. Przestrzelska Gabryjela
  10. Sawicka Jolanta
  11. Stachurska Agnieszka
  12. Staniórska Ewa
  13. Szczech Marzena
  14. Wiśniewska Elóbieta
  15. Żelazna Maria

sprzedawca

 

  1. Bacławska Elżbieta
  2. Bagińska Dorota
  3. Banaszak Anna
  4. Biedrzycka Bogumiła
  5. Boryszewska Anna
  6. Chludzińska Lucyna
  7. Chętnik Małgorzata
  8. Jastrzębska Barbara
  9. Karwowska Anna
  10. Konopka Iwona
  11. Konopka Katarzyna
  12. Łada Izabela
  13. Marczak Iwona
  14. Marcińczyk Małgorzata
  15. Modzelewska Aldona
  16. Modzelewska Iwona
  17. Michalska Agnieszka
  18. Mikucka Renata
  19. Milewska Ewa
  20. Obrycka Marzena
  21. Palczewska Ewa
  22. Panasiewicz Anna
  23. Pieńkowska Irena
  24. Saniewska Agnieszka
  25. Siatkowska Joanna
  26. Szkotnicki Jacek
  27. Szymańska Urszula
  28. Tarcicka Marta
  29. Ustaszewska Barbara
  30. Zalewska Aneta

POLICEALNE   STUDIUM ZAWODOWE

  1. Adamczyk Aneta
  2. Alicka Ewa
  3. Bacławska Joanna
  4. Bajno Monika
  5. Banackiewicz Aneta
  6. Cicierska Ewa
  7. Dzierżyk Ewa
  8. Ejsmont Honorata
  9. Galanek Teresa Dorota
  10. Jakacka Małgorzata
  11. Kalinowska Bogumiła
  12. Karwowska Marzena
  13. Korytkowska Joanna
  14. Kozikowska Barbara
  15. Leszczyńska Małgorzata
  16. Nadolna Beata
  17. Nienałtowska Grażyna
  18. Podbielska Iwona
  19. Romej Adriana
  20. Rutkowska Monika
  21. Sieśkiewicz Marta
  22. Siwik Barbara
  23. Szmitko Katarzyna
  24. Szewczyk Danuta
  25. Tarnacka Elżbieta
  26. Trochimowicz Sylwia
  27. Wąsiewicz Beata
  28. Wiszniewska Ewa Magdalena
  29. Wołosiewicz Marta
  30. Zalewska Elżbieta
  31. Strzelecka Joanna

Finanse i rachunkowość ( FR 1 )

 

  1. Bazydło Sylwia
  2. Cymek Iwona
  3. Danowski Grzegorz
  4. Depczyk Rafał
  5. Gołaszewska Halina
  6. Jabłoński Sławomir
  7. Jamiłowski Paweł
  8. Janowska Ewa
  9. Jastrzębska Katarzyna
  10. Kalinowski Maciej
  11. Kamińska Joanna
  12. Kowalska Wioletta
  13. Marczak Elwira
  14. Makowska Anna
  15. Misierewicz Beata
  16. Moczulski Grzegorz
  17. Modzelewska Katarzyna
  18. Myślińska Jadwiga
  19. Openchowska Marzena
  20. Orzechowska Agnieszka
  21. Powojski Grzegorz Wojciech
  22. Rudnicka Beata
  23. Trybuła Tomasz
  24. Tyszko Danuta
  25. Warda Anna
  26. Zazdranowicz Dorota
  27. Zagroba Sylwester
  28. Zaręba Maria

 

Finanse i rachunkowość  ( FR 2 )

 

  1. Alińska Agnieszka
  2. Grabowska Katarzyna
  3. Grodzka Agnieszka
  4. Janczewska Małgorzata
  5. Kadłubowska Małgorzata
  6. Kulesza Dorota
  7. Lamparska Marzena Greta
  8. Lutostańska Agnieszka
  9. Lutostańska Marta
  10. Łapińska Elżbieta
  11. Łaska Barbara
  12. Mucharska Agnieszka
  13. Maciuszko Wiesława
  14. Narowska Małgorzata Anna
  15. Pęska Grażyna
  16. Pietuszko Ewa
  17. Piszczatowska Marta
  18. Pruszko Ewa
  19. Samson Jadwiga
  20. Sasimowicz Irena
  21. Sienicka Dorota
  22. Stanisławska Katarzyna Zofia
  23. Stańczuk Ewa
  24. Stokowska Ewa
  25. Śliwowska Agnieszka
  26. Wądołowska Anna
  27. Wiśniewska Katarzyna
  28. Worosilak Anna

 

 

Elżbieta Szleszyńska
nie, 27 maja 2012 10:10
Data ostatniej edycji: 2016-11-12 22:15:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0