niedziela, 04 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 2016

 

VI Liceum Ogólnokształcące – klasa IIIA – humanistyczna

Wychowawca mgr Barbara Jałbrzykowska

1.      Arnista Karolina
2.      Bęćko Anna
3.      Bronakowska Martyna
4.      Chojnowska Karolina
5.      Ciecierska Milena
6.      Czarnecka Magdalena
7.      Czartoryska Milena
8.      Elazyan Luiza
9.      Gąsiewski Kamil
10.  Janicka Sylwia
11.  Krajewska Marta
12.  Krupiński Paweł
13.  Matlak Maciej
14.  Modzelewska Julia
15.  Modzelewski Radosław
16.  Murawska Patrycja
17.  Szerszniew Daniel
18.  Śledziewska Patrycja
19.  Wiśniewska Alicja
20.  Wiśniewska Ewa
21.  Zalewska  Adriana
22.  Żyjewska Paulina

Klasa III B

VI Liceum Ogólnokształcące - Klasa III B - przyrodnicza

Wychowawca: mgr Izabela Haponik

Klasa III B
1.      Baczewska Maria
2.      Brzostowski Karol
3.      Chodnicka Angelika
4.      Chrostowski  Dawid
5.      Cicha Karolina
6.      Gutowska Paula Katarzyna
7.      Janicki Mateusz
8.      Jurska  Elżbieta
9.      Jurzak Anna
10.  Kania Aron
11.  Kaszuba Diana
12.  Koryszewska Karolina
13.  Kreska Katarzyna
14.  Kryńska Agnieszka
15.  Kuklińska Aleksandra Karolina
16.  Kulęgowska Magda
17.  Kulikowska Aleksandra
18.  Łuba Kinga
19.  Modzelewska Beata
20.  Mściwujewska Martyna
21.  Nadolna Małgorzata
22.  Nadolny Kamil
23.  Opara Izabela
24.  Rogowski Przemysław
25.  Stypułkowska Agata
26.  Szkaradzińska Karolina
27.  Tercjak Adam
28.  Turski Mateusz
29.  Włodkowska Daria
30.  Wojewoda Michał
31.  Zawirski Damian
32.  Żebrowska Magdalena

VI Liceum Ogólnokształcące – klasa IIIC – ekonomiczna

Wychowawca mgr Michał Jerzy Polkowski

Klasa III C
1.      Bielska Katarzyna
2.      Chętnik Emilia Maria
3.      Chętnik Sandra
4.      Choińska Patrycja
5.      Dobkowski Kamil
6.      Dobrzycka Aneta
7.      Grabowska Patrycja
8.      Grajko Edyta
9.      Grodzka Małgorzata
10.  Jagas Dominika
11.  Jakacka Milena
12.  Jasionek  Sebastian
13.  Kossowski Piotr
14.  Kurpiewski Łukasz
15.  Mierzejewska Paulina
16.  Mioduszewski Adrian
17.  Pawłowska Żaneta
18.  Pieńkowska Ewelina
19.  Piotrowska Anna
20.  Przestrzelska Paulina
21.  Sokołowski Marcin
22.  Trepanowski Michał
23.  Tyszka Karol
24.  Walewski Daniel
25.  Wałkuska Julita
26.  Wiszowata Paulina
27.  Wysocka Emilia

Technikum nr 6 – klasa IVTA w zawodzie technik ekonomista

Wychowawca – mgr Anna Klimaszewska

1.      Bagińska Ada Helena
2.      Biedrzycka Amanda
3.      Boguski Krzysztof
4.      Ciecierska Martyna
5.      Gawrych Marek
6.      Grunwald Bartłomiej
7.      Konopka Katarzyna
8.      Krajewska Aneta
9.      Kryś Agnieszka
10.  Małż Magdalena Anna
11.  Mocarska Agata
12.  Nadolna Beata
13.  Olszewska Monika
14.  Pyttel Anna
15.  Pyttel Emilia
16.  Raszczyk Joanna
17.  Rejnhard Emilia
18.  Rogalska Renata
19.  Sawicka Emilia
20.  Sieniawska Natalia
21.  Sieniawska Sylwia
22.  Staniurska Patrycja
23.  Świerdzewska Ewelina
24.  Truszkowska Anna
25.  Zaremba Sylwia
26.  Żebrowska Małgorzata

Technikum nr 6 – klasa IVTC w zawodzie technik handlowiec

Wychowawca: mgr Hanna Cwalina

1.      Bacławska Martyna
2.      Boguska Aleksandra
3.      Bronowicz Paweł
4.      Chojnowski Daniel
5.      Czaplicki Marcin
6.      Czerwińska Katarzyna
7.      Dąbrowska Magdalena
8.      Domurat Dariusz
9.      Falińska Agnieszka
10.  Jankowska Anna Jolanta
11.  Jarosz Faustyna
12.  Kalinowski Michał
13.  Kanicka Izabela
14.  Kapelewski Łukasz
15.  Krajewska Elżbieta
16.  Lewkowska Kamila
17.  Narewska Żaneta
18.  Nerkowska Paulina
19.  Obrycka Paulina
20.  Piaścik Hubert
21.  Pieluszek Michał
22.  Piotrowska Paulina
23.  Przestrzelski Wojciech
24.  Szostek Arkadiusz
25.  Taraszkowski Kamil
26.  Trzaska Damian
27.  Tyszka Grzegorz
28.  Tyszko Anna Maria
29.  Tyśkiewicz Paulina
30.  Wojczuk Paulina Ewa
31.  Wysocka Monika
32.  Zajkowska Milena

Technikum nr 6 - Klasa IVTL w zawodzie technik logistyk
Wychowawca: mgr Magdalena Salamońska

1.         Barcicki Kamil
2.         Brzozowski Michał
3.         Chrostowski Marek
4.         Cwalina Paweł
5.         Dmoch Łukasz Wojciech
6.         Domańska Natalia
7.         Felter Małgorzata
8.         Frydrych Sebastian
9.         Górski Michał
10.       Górski Kamil
11.       Grzymała Sylwia
12.       Król Patrycja Martyna
13.       Kurpiewski Łukasz
14.       Łapka Karolina
15.       Piechowicz Bartosz
16.       Pisarski Michał
17.       Piwowarski Karol
18.       Przybyłowski Damian
19.       Ramotowska Marta
20.       Szabłowska Jolanta
21.       Szczepaniak Karolina
22.       Szewczyk Rafał
23.       Truszkowska Karolina
24.       Wróblewski Adrian
25.       Wszeborowska Natalia
26.       Zielińska Justyna
27.       Zygmunt Damian

 

Technikum nr 6 – klasa IVTT w zawodzie technik obsługi turystycznej

Wychowawca: mgr Elżbieta Szleszyńska

1.      Bagan Klaudia
2.      Bagińska Klaudia
3.      Buczyńska Patrycja
4.      Chaberek Natalia
5.      Chyliński Grzegorz
6.      Dzieniszewska Paulina
7.      Grajko Katarzyna
8.      Jemielity Klaudia
9.      Kania Krzysztof Karol
10.  Kossakowska Martyna
11.  Kośmińska Kinga
12.  Kowalczyk Justyna
13.  Malinowski Andrzej
14.  Ostrowska Aleksandra
15.  Przedwojewska Larysa
16.  Rudzka Klaudia
17.  Sawska Agnieszka
18.  Supińska Kinga
19.  Terepka Magdalena
20.  Zaręba Martyna

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 28 czerwca 2016 09:12
Data ostatniej edycji: 2016-06-28 12:34:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0