poniedziałek, 05 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 2012

Klasa III A - VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie

Wychowawca: mgr Katarzyna Zając - Malinowska

1.	Eliza Bagińska
2.	Renata Borawska
3. Anita Chojnowska
4. Michał Chojnowski
5. Natalia Chrostowska
6. Joanna Dańkowska
7. Paula Dardzińska
8. Monika Domurat
9. Ewelina Dzierzgowska 10. Sylwia Gałązka
11. Alicja Ewa Godlewska 12. Ewelina Godlewska
13. Karolina Górska
14. Dorota Jankowska 15. Patrycja Jemielity
16. Adam Kirchner
17. Ewelina Kopczewska
18. Sandra Katarzyna Kraszewska 19. Patrycja Krzyżanowska
20. Alicja Kutyło
21. Milena Mieczkowska 22. Piotr Mioduszewski
23. Emilia Orzechowska
24. Monika Sakowska
25. Dominika Składanek
26. Damian Skrodzki 27. Iwona Sobocińska 28. Ewelina Sokalska
29. Daria Szatkowska
30. Marta Szleszyńska
31. Klaudia Trzaska
32. Ewelina Tyszka
33. Aleksandra Wilk
34. Anna Wojsz
35. Magdalena Wróblewska
36. Patryk Zambrzycki
37. Katarzyna Żebrowska

Klasa III B - VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania biologii i chemii
Wychowawca: mgr Barbara Wielądek
1. Budryk Bartosz 2. Ciborowska Renata 3. Gardocka Joanna 4. Gliński Filip Stefan 5. Kaczmarczyk Marta 6. Komorowska Milena Grażyna 7. Konopka Izabela 8. Korzeniecka Marlena 9. Kozikowska Anna 10. Kozłowska Magdalena 11. Kurpiewski Patryk 12. Marczak Katarzyna 13. Masłowska Beata 14. Maślankiewicz Martyna 15. Młodzianowska Paulina 16. Niemyjski Bartosz 17. Niksa Monika 18. Orzechowski Bartłomiej 19. Parzych Szymon 20. Pisarska Sandra 21. Przewodek Ewelina 22. Serdyńska Natalia 23. Sutkowska Anna 24. Wądołowski Damian 25. Wiśniewska Patrycja 26. Zacharzewska Magdalena 27. Zielińska Aneta 28. Żebrowska Marta

Klasa III C - VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania matematyki i geografii

Wychowawca: mgr Anna Klimaszewska
1. Bagińska Marzena 2. Banach Daniel 3. Bazydło Monika Barbara 4. Bylica Marcin 5. Chiliński Bartosz 6. Cieślik Agata 7. Dąbrowska Anna Maria 8. Fiłonowicz Bartłomiej 9. Gugnacka Dorota 10. Jabłecki Adrian 11. Jakacka Patrycja 12. Jurczak Damian 13. Karwowski Kamil 14. Łażewski Michał 15. Milewski Damian 16. Mroczkowski Kamil 17. Nierwińska Monika 18. Obrycki Mateusz 19. Popławski Mateusz 20. Rydzewska Milena 21. Strzelecka Karina 22. Strzeszewska Ewelina 23. Surawski Jakub Patryk 24. Szabłowski Beniamin 25. Śmiarowski Rafał 26. Truszkowska Katarzyna 27. Tyszka Aleksandra 28. Wakułowska Karolina 29. Wejroch Tomasz 30. Wiśniewski Paweł 31. Zabielski Łukasz 32. Zabielski Michał

Klasa IVTA Technikum nr 6 – technik ekonomista

specjalizacja: finanse i rachunkowość

Wychowawca mgr Halina Grużewska

1. Bagiński Dominik
2. Bagiński Robert
3. Boguski Łukasz
4. Boguski Paweł
5. Chmielewski Mateusz
6. Chrzanowska Marta
7. Cwalina Grzegorz
8. Duda Michał
9. Gardocki Konrad
10. Gardocki Mateusz
11. Górska Katarzyna
12. Grajko Tomasz
13. Just Adrian
14. Kokosiński Patryk
15. Makarewicz Mateusz
16. Mieczkowski Łukasz
17. Pardo Adam
18. Piechocińska Karolina
19. Samełko Adriana
20. Szabłowska Katarzyna
21. Szczesna Kamila
22. Wasilewski Dawid
23. Woliński Marcin
24. Zalewska Anna
25. Zalewska Edyta
26. Zaręba Bernard
27. Żebrowska Anna

Klasa IV TB Technikum nr 6 – technik ekonomista

specjalizacja: finanse i rachunkowość

Wychowawca mgr Magdalena Karwowska

1. Karolina Banach
2. Marzena Biedrzycka
3. Arleta Chrzanowska
4 Beata Cwalina
5. Edyta Dymek
6. Paulina Góralczyk
7 Emilia Górska
8. Monika Jankowska
9. Sylwia Jankowska
10. Juszyńska
11. Milena Karwowska
12. Sylwia Kondracka
13.Monika Lawendziewska
14. Agnieszka Mioduszewska
15. Mariola Mioduszewska
16. Angelika Obrycka
17. Sylwia Pachucka
18. Marlena Pianka
19. Monika Patrycja Romaniuk
20. Renata Romanowska
21.Ewelina Tolak
22.Urszula Truszkowska
23. Sylwia Wędrak
24.Natalia Zaremba
25.Magda Żebrowska

Klasa IVTC Technikum nr 6 – technik handlowiec

Wychowawca mgr Hanna Cwalina
  1. Baczewska Aniela
  2. Banach Monika
  3. Baranowska Iwona
  4. Borawska Iwona
  5. Budrzycka Elżbieta
  6. Chmielewski Mirosław
  7. Chrościelewski Przemysław
  8. Gałązka Tomasz
  9. Gwiazdowska Urszula
  10. Jankowska Anna
  11. Kobylińska Wioleta
  12. Kopańczyk Michał
  13. Nadolny Radosław
  14. Napiórkowska Marta
  15. Niksa Sebastiam Bartosz
  16. Obiedziński Hubert
  17. Skrodzki Dariusz
  18. Szabłowska Mariola
  19. Szpada Arkadiusz
  20. Szuba Natalia
  21. Tołczyk Paweł
  22. Wszeborowska Emilia
  23. Zalewski Daniel

Klasa IVTL Technikum nr 6 – technik logistyk

Wychowawca mgr Magdalena Slamońska

1. Grzegorz Bruliński 2. Michał Ciborowski 3. Karolina Dąbkowska 4. Robert Domalewski 5. Klaudia Frydrych 6. Paweł Godlewski 7. Agnieszka Górska 8. Sebastian Kropiewnicki 9. Mateusz Listowski 10. Tomek Modzelewski 11. Adam Pawelczyk 12. Piotr Pieńkowski 13. Robert Późniewski 14. Kamil Pogorzelski 15. Paweł Pruszko 16. Marcin Truszkowski 17. Piotr Ulążka 18. Tomek Ustaszewski 19. Patryk Zabielski

Klasa IVTT Technikum nr 6 – technik obsługi turystycznej

Wychowawca mgr Piotr Rogalski

1.Chojnowska Ewelina 
2. Czarnecki Tomasz
3. Czyżyńska Małgorzata
4. Dąbkowska Beata 5. Dudzińska Daria 6. Gubik Aleksandra 7. Konopka Izabela 8. Lewicka Weronika 9.Lutrzykowska Emilia 10.Maliszewska Izabela 11.Niemira Aleksandra 12.Obrycka Elżbieta 13. Perka Monika 14. Piątek Aleksandra 15. Porcz Adam 16. Radzińska Patrycja 17. Rorkowski Patryk 18. Runo Paulina 19. Sadowska Olga 20. Serafin Olga 21.Serafiński Albert 22. Szostak Łukasz 23. Szymanowska Justyna 24. Tyszka Monika 25. Ziemak Agnieszka
Elżbieta Szleszyńska
cz, 23 lipca 2015 18:12
Data ostatniej edycji: 2016-06-01 11:26:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0