czwartek, 08 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

ABOLWENCI 2014

Klasa III A - VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie

Wychowawca: mgr Wioleta Markowska

1. Bębeńca Magdalena
2. Buźniak Karolina
3. Chojnicka Karolina
4. Cieniewicz Monika
5. Czerwiński Mateusz
6. Dołgowskaja Anna
7. Dzierzgowska Sylwia
8. Fidura Izabela
9. Juśkiewicz Izabela
10.Karwowska Aneta
11.Krajewski Patryk
12.Kurowska Natalia
13.Łada Karolina
14. Łapińska Anna
15.Makuszewska Sylwia
16.Modzelwska Milena
17.Nikonowicz Justyna
18. Ożarowski Bartosz
19.Piwowarski Łukasz
20.Plona Natalia
21.Pogorzelski Jakub
22.Popiołek Sylwia
23.Romanek Kamil
24.Sarnacka Klaudia
25.Siemińska Aneta
26.Siwik Nikola
27.Szczepanek Natalia
28.Śmiarowska Monika
29.Wachowski Krzysztof
30.Witczak Natalia
31.Zając Michał
32.Zawadzki Mateusz
33.Horoszko Kinga

Klasa III B -VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języka niemieckiegi i języka angielskiego

Wychowawca: mgr Ewa Walewska

1. Banach Katarzyna Anna
2. Biedrzycka Elżbieta
3. Chętnik Paulina
4. Chrzanowski Krzysztof
5. Dębowska Magdalena
6. Grzymała Katarzyna
7. Jankowska Justyna
8. Jankowska Żaneta
9.Kaszuba Ewelina
10.Konopka Małgorzata
11.Konopka Weronika
12.Korytkowska Paulina
13.Krasowski Jakub
14. Królikowska Oliwia
15.Krupiński Karol
16.Kurpiewski Kamil
17.Laskowska Dominika
18. Michałowska Beata
19.Narewski Dawid
20.Nieciecka Agnieszka
21.Ormanowski Tomasz
22.Pawłowska Martyna
23.Piotrowska Paulina
24.Szymanowska Iwona
25.Świętochowski Piotr
26.Świętochowski Paweł
27.Wiski Piotr
28.Wojtkowski Michał
29.Wykowska Izabela
30.Zaczek Natalia
31.Zając Alicja
32.Zajkowska Karolina

Klasa IVTA Technikum nr 6 – technik ekonomista

Wychowawca mgr Małgorzata Skrodzka

1. Brokowska Agnieszka
2. Chełstowska Emilia
3. Dołęga Patrycja
4. Dziekońska Ewelina
5. Giszterowicz Patrycja
6. Gontarska Anita
7. Górski Adam
8. Jurska Justyna
9. Just Joanna
10.Konopka Aneta
11.Kordal Magda
12.Kosakowska Anna
13.Kurkowska Ewelina
14.Lubak Przemysław
15.Małachowska Joanna
16.Marcińczyk Wioleta
17.Matejkowska Monika
18.Murawska Małgorzata
19.Opala Sylwia
20.Piotrowska Marta
21.Pogoszewska Katarzyna
22.Protasiuk Paweł
23.Rybińska Patrycja
24.Sokołowska Kinga
25.Strumiłowska Paulina
26.Szabłowska Joanna
27.Tercjak Łukasz
28.Tyborowski Rafał
29.Tyszko Klaudia
30.Wiska Marta
31.Wykowska Marlena
32.Wysocka Ewelina
33.Zabielska Karolina

 

Klasa IVTC Technikum nr 6 – technik handlowiec

Wychowawca mgr Katarzyna Szymańska

 

1.Elżebieta Banach
2.Małgorzata Borawska
3.Agnieszka Bruszkiewicz
4.Michał Chojnowski
5.Robert Dardziński
6.Daniel Dąbkowski
7.Piotr Domalewski
8.Małgorzata Falińska
9.Agnieszka Felter
10.Mikołaj Franczuk
11.Karol Gałązka
12.Mateusz Janicki
13.Rafał Kędziorek
14.Milena Kiczyńska
15.Anita Konarzewska
16.Karol Krajewski
17.Maciej Lutrzykowski
18.Beata Łapińska
19.Monika Mitrofanow
20.MagdalenaModzelewska
21.Daniel Nowacki
22.Damian Pianko
23.Daniel Piaścik
24.Iwona Przyborowska
25.Agnieszka Szumowska
26.Kamil Tercjak
27.Arkadiusz Zalewski
28.Grzegorz Żyłko


Klasa IVTL Technikum nr 6 – technik logistyk

Wychowawca mgr Grażyna Mirkowska

1. Adamowicz Szymon
2. Baczewski Wojciech
3. Choiński Piotr
4. Chrostowski Wojciech
5. Chrzanowski Rafał
6. Domitrz Karol
7. Dzieińska Kinga
8. Dzieniszewski Kamil
9. Gosk Przemysław
10.Jarosik Damian
11.Jarosik Mateusz
12.Kałyszewski Radosław
13.Kisielewski Damian
14.Kucharski Mateusz Radosław
15.Ładyżyński Andrzej
16.Modzelewski Przemysław
17.Ochramowicz Damian
18.Pieńkowska Ramona
19.Przestrzelska Katarzyna Monika
20.Rogowska Maria Magdalena
21.Rogowski Konrad
22.Rzodkiewicz Paweł
23.Skok Hubert
24.Sokołowski Michał
25.Sokołowski Przemysław
26.Tarnacki Łukasz
27.Wdziękoński Kamil
28.Wojan Kamil
29.Woleńska Marta
30.Wróblewska Magdalena
31.Wyrwas Milena

Klasa IVTT Technikum nr 6 – technik obsługi turystycznej

Wychowawca mgr Sylwia Wądołowska

1. Brulińska Małgorzata
2. Budziłek Karolina
3. Chmielewska Katarzyna
4. Duchnowska Katarzyna
5. Dzierzgowska Joanna
6. Ejza Natalia
7. Góralczyk Milena
8. Grzymała Agnieszka
9. Grzymała Magdalena
10.Janowska Joanna
11.Jemielity Katarzyna
12.Kanicka Ewelina
13.Karwowska Monika
14.Kozłowska Karolina
15.Krajewska ewa
16.Olszewska Sylwia
17.Piwowarska Kamila
18.Popławska Anita
19.Przestrzelska Magda
20.Romanowska Patrycja
21.Zieja Magdalena

Wspomnienia

My, uczniowie klasy IV Tc przeżyliśmy dobre i złe chwile w murach Ekonomika. 
Najbardziej wspominamy nasz pierwszy klasowy wyjazd - pielgrzymkę maturzystów, gdzie panowała niezapomniana atmosfera. 
Drogę umilały nam liczne śpiewy. Nasz zespół "Siwy Dym" podbił swoim występem Dni Kultury uczniowskiej.
W naszej pamięci utkwiło wiele wydarzeń takich jak: półmetek, częste integracje, lekcje ekonomiki oraz wspaniała studniówka. 
Najlepsze były przerwy, podkręcanie bajery w "barze", obczajka na półpiętrze czy życie na krawędzi w "rap kanciapie".
Mimo trudów i przebojów związanych z ukończeniem szkoły - daliśmy radę...

Cambio dolor ... Pita baranina raz!


Elżbieta Szleszyńska
cz, 23 lipca 2015 18:25
Data ostatniej edycji: 2016-06-01 11:26:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0