niedziela, 04 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Absolwenci 1994

1994 finanse i rachunkowość

  1. Baczewska Barbara
  2. Borawska Monika
  3. Chełska Katarzyna
  4. Choromańska Wioletta
  5. Chrostowska Agata
  6. Cwalina Katarzyna
  7. Dłużniewska Małgorzata
  8. Filipkowska Elżbieta
  9. Góralczyk Barbara
  10. Grabowska Renata
  11. Hapunik Katarzyna
  12. Janicka Zofia
  13. Jasińska Barbara
  14. Kiełczewska Małgorzata
  15. Kiernozek Jadwiga
  16. Kołomycka Agnieszka
  17. Kossakowska Mariola
  18. Kowalewska Barbara
  19. Krawczyńska Renata
  20. Lewandowska Karolina
  21. Murawska Agnieszka
  22. Niedźwiecka Aneta
  23. Parzych Anna
  24. Parzych Małgodrzata
  25. Rostkowska Marzena
  26. Skopek Beata
  27. Staniszewska Katarzyna
  28. Staniurska Sylwia
  29. Szymańska Joanna
  30. Zawistowska Iwona
  31. Zduńczyk Edyta
  32. Żelepień Renata

ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

  1. Bączyk Edyta
  2. Bąkowska Jolanta
  3. Borawska Urszula
  4. Chaberek Katarzyna
  5. Chojnowska Agnieszka
  6. Chojnowska Anna
  7. Choromańska Agnieszka
  8. Cybor Renata
  9. Ekstowicz Joanna
  10. Małgorzata Gogol J
  11. olanta Kopańczyk
  12. Aneta Kowalik
  13. Aneta Kozikowska
  14. Wioletta Łuba
  15. Beata Mierzejewska
  16. Katarzyna Sylwia
  17. Nacewicz Edyta
  18. Agnieszka Nadolna
  19. Agnieszka Nimira
  20. Justyna Nowacka
  21. Joanna Nowak
  22. Michał Olszewski
  23. Henryk Smolińska
  24. Katarzyna Szeligowska
  25. Grażyna Szewczyk
  26. Katarzyna Szulborska
  27. Marzena Anna
  28. Śliwowska Barbara Anna
  29. Twarowska Edyta
  30. Wesołowska Małgorzata
  31. Zaborczyk Małgorzata
  32. Zakrzewska Anna
  33. Żyłko Ewa

eksploatacja pocztowo-telekomunikacyjna

  1. Chmielewska Aneta
  2. Chojnowska Anna
  3. Chojnowska Beata Katarzyna
  4. Cwalińska Elżbieta
  5. Dec Magdalena
  6. Galińska Agnieszka
  7. Gurzęda Elżbieta
  8. Janowska Krystyna
  9. Just Beata
  10. Kawęcka Anna
  11. Kołakowska Marta
  12. Łęgowska Agnieszka
  13. Łukaszewska Anna
  14. Makowska Marzena
  15. Markowska Ewa
  16. Modzelewska Aneta
  17. Nita Grażyna
  18. Nowicka Jolanta
  19. Ogonowska Anna
  20. Polakowska Agnieszka
  21. Rafałowska Małgorzata
  22. Sobolewska Aneta
  23. Suplicka Agnieszka
  24. Suproń Krzysztof
  25. Szabłowska Ewa
  26. Szklanecka Ewa
  27. Truszkowska Marta
  28. Ustaszewska Anna
  29. Wojsławowicz Agnieszka
  30. Zadrożna Małgorzata
  31. Żebrowska Grażyna

ekonomika i organizacja przedsiębiorstw handlowych

  1. Brajczewska Eliza
  2. Ciecierska Małgorzata
  3. Dzbeński Mariusz
  4. Gadziała Aneta
  5. Glinicka Wioletta
  6. Gosk Ewa
  7. Jakubowska Dorota
  8. Jastrzębska Katarzyna
  9. Jastrzębska Wioletta
  10. Koczewska Beata
  11. Kondracka Joanna
  12. Korytkowska Wioleta
  13. Korzeniewska Joanna
  14. Kruszewski Paweł
  15. Kundzicz Beata
  16. Kurak Jarosław
  17. Makowska Agnieszka
  18. Michałowska Alina
  19. Mioduszewska Urszula
  20. Nierwińska Ewa
  21. Piechowicz Magda
  22. Rojewska Małgorzata
  23. Ruczkowska Jolanta
  24. Sejnowska Aneta
  25. Sobolewska Magdalena
  26. Szulc Katarzyna
  27. Wysocka Joanna
  28. Zamojcin Marta

 

1994 Sekretarka - asystentka dyrektora

  1. Bagińska Beata
  2. Bandach Ewa
  3. Brulińska Bożena
  4. Brzosko Anna
  5. Chrostowska Barbara
  6. Ciborowska Barbara
  7. Godlewska Edyta
  8. Jagodzińska Anna
  9. Jasinowska Bogusława
  10. Juda Beata
  11. Kamińska - Baranowska Ewa
  12. Kenigsman Anna
  13. Kochel Judyta
  14. Konopka Małgorzata
  15. Kruszko Beata
  16. Łubnicka Elżbieta
  17. Małż Barbara
  18. Milewska Elżbieta
  19. Mościcka Marta
  20. Nawrocka Dorota
  21. Niedźwiecka Katarzyna
  22. Ostrowska Barbara
  23. Piaścik Małgorzata
  24. Piekutowska Anna
  25. Polkowska Ewa
  26. Pycia Małgorzata
  27. Rogowska Agnieszka
  28. Sarnacka Dorota
  29. Sekścińska Elżbieta
  30. Sieniawska Elżbieta
  31. Siergiejuk Katarzyna
  32. Skawska Iwona
  33. Sokołowska Aneta
  34. Szcześniak Kamilla
  35. Truskolaska Barbara
  36. Winko Małgorzata
  37. Wińska Joanna
  38. Żelechowska Danuta
  39. Żochowska Bogumiła

Bankowość

  1. Arnista Agnieszka
  2. Arnista Krzysztof
  3. Bagińska Wioletta
  4. Brodowska Edyta Jolanta
  5. Chludziński Andrzej
  6. Choromańska Anna
  7. Domurat Iwona
  8. Fedorowicz Jacek
  9. Ferenc Eliza
  10. Gosiewski Robert
  11. Grabowska Dorota
  12. Grochola Beata
  13. Jacyniewicz Barbara
  14. Edyta Jagielska Dorota
  15. Janicka Magdalena
  16. Kamińska Agnieszka
  17. Krym Małgorzata
  18. Kużawa Wioletta
  19. Kwiatkowska Ewa
  20. Lipska Agata
  21. Łempicki Łukasz
  22. Łempicki Marcin
  23. Malinowska Beata
  24. Markowska Katarzyna
  25. Michalska Katarzyna
  26. Mierzejewska Marzena Dorota
  27. Podsiad Ewa Karolina
  28. Rajewska Katarzyna
  29. Rogowska Hanna Elżbieta
  30. Romatowski Przemysław
  31. Romualdowska Dorota
  32. Sobczyńska Anna
  33. Sokołowska Joanna
  34. Szczepański Paweł
  35. Szewczyk Małgorzata Maria
  36. Śliwecka Wioletta Katarzyna
  37. Śmiarowski Rafał Artur
  38. Walicka Aneta Ewa
  39. Wdziękońska Edyta Beata
  40. Żyjewski Marek

Reklama handlowa

  1. Andrzejewska Jolanta
  2. Chaładaj Anna
  3. Chętnik Aneta
  4. Chomicka Sylwia
  5. Czyżewska Katarzyna
  6. Ćwik Agnieszka
  7. Depczyńska Ewa
  8. Gawędzki Robert
  9. Godlewski Piotr
  10. Hołubowicz Joanna
  11. Jankowska Iwona
  12. Klocek Joanna
  13. Kolenda Ewa
  14. Konopka Katarzyna
  15. Kucisz Marek
  16. Marciniak Małgorzata
  17. Olszewski Andzej
  18. Piaścik Małgorzata
  19. Piszczatowska Urszula
  20. Płotnicki Sławomir
  21. Rutkowski Jan
  22. Sawicka Katarzyna
  23. Skarżyńska Iwona
  24. Składaczek Mariola
  25. Sokołowska Elżbieta
  26. Surowska Dorota
  27. Trocka Bożena
  28. Truchel Robert
  29. Zaorska Beata
  30. Zubrzycki Zdzisław

 

Elżbieta Szleszyńska
nie, 27 maja 2012 10:15
Data ostatniej edycji: 2016-11-08 10:01:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0