Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na „rondzie” Kościuszki

Dwie osoby z obrażeniami głowy trafiły do szpitala. To ofiary wypadku do jakiego doszło kilkanaście minut po godz. 17 na Placu Kościuszki (rondo). Osobowy Renault 19 uderzył w naczepę ciężarówki przewożącej samochody.

Do wypadku doszło gdy samochód osobowy zjeżdżając z ulicy Rządowej na  Plac Kościuszki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu zjeżdżającemu właśnie z ronda w ulicę Zjazd samochodowi ciężarowemu. Renault przodem uderzył niemal w środek przyczepy lawety.
Dwóch mężczyzn jadących samochodem osobowym – najprawdopodobniej nie byli przypięci pasami bezpieczeństwa – w wyniku zderzenia uderzyło głowami o przednią szybę. To oni są jedynymi poszkodowanymi w tym wypadku. Karetka pogotowia zabrała ich do łomżyńskiego szpitala.

Ruch na Placu Kościuszki jest utrudniony.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę