Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Rezygnacja dyrektor szpitala w Kolnie

Rezygnację ze stanowiska złożyła dyrektor Szpitala Powiatowego w Kolnie - Agnieszka Łukasik Bućko. Powód - to brak zrozumienia potrzeb placówki ze strony rady powiatu w Kolnie. Szpital w Kolnie jest zadłużony, a dyrektor twierdzi, że nie jest w stanie spłacać pracownikom zaległych zobowiązań z bieżących środków z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Brak jakiejkolwiek pomocy powiatu, czego wyrazem było niejednokrotne odmówienie pożyczki powoduje, że szpital brnie w zadłużenie - powiedziała dyrektor szpitala w Kolnie - Agnieszka Łukasik Bućko.

Starosta kolneński rezygnację ze stanowiska dyrektor Szpitala w Kolnie ma przyjąć do środy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę