Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Gazowy piecyk przyczyną pożaru

Główne zdjęcie
opalona butla z gazem

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zapalenia się butli z gazem w jednym z drewnianych domów przy ulicy Sikorskiego. Natychmiast wybuchł pożar w pomieszczeniu w którym stał felerny piecyk gazowy. W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy łomżyńskich strażaków. Ostatecznie straty spowodowane pożarem są znacznie mniejsze niż początkowo mogły się wydawać.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16.00. jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przyczyna pożaru było rozszczelnienie sie instalacji gazowej w piecyku grzewczym. Butla natychmiast stanęła w płomieniach, a ogień sięgną znajdujących sie w pomieszczeniu przedmiotów. Na szczęście – dzięki świadomości jednego z lokatorów nie doszło do tragedii. Mężczyzna ten wyrzucił płonąca butlę z gazem z domu...     
W pożarze poszkodowana została 65-letnia kobieta, która trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej łomżyńskiego szpitala. Drugim poszkodowanym jest mężczyzna, który doznał poparzenia ręki.

Drewniany budynek w którym zapaliła się butla z gazem zamieszkiwany był przez trzy rodziny. Mieszkanie które ogarnął pożar nie nadaje się do zamieszkania. Zajmująca je rodzina wielodzietna trafiła do lokalu zastępczego.
210204100642.gif
Foto: opalona butla z gazem
Foto: pieck w którym była ta butla
Foto: kuchnia
Foto: w pokoju obok pod wpływem temperatury spadł tynk z sufitu i żylandor
Foto: kuchnia
Foto: drzwi
Foto: widok przez kuchenne okno
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 24 października 2006 16:58
Data ostatniej edycji: śr, 25 października 2006 06:54:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę