Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Egazamin niesamodzielny

Dwanaście przypadków niesamodzielnego pisania sprawdzianów szóstoklasistów wykryła Okregowa Komisja Egzaminacyjna w tym roku w województwach podlaskim i warmińsko - mazurskim. Taką informację przekazała dyrektor tej komisji, Helena Sutyniec. Nie ma więc potrzeby powtarzania tego sprawdzianu. Wiadomo już za to, że powtórzona zostanie część egzaminu gimnazjalistów przynajmniej w jednej podlaskiej szkole.

Na ile samodzielnie były pisane inne prace egzaminacyjne w gimnazjach okaże się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, kiedy to w Okręgowej Komisji zostaną zebrane i przeanalizowane wszystkie prace sprawdzone już przez egzaminatorów.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę