Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Punktacja indywidualna po 4 turniejach Łomżyńskiej Ligi Szkolnej 2003/2004r. w szachach - chłopcy

C20

Nazwisko i imię

Szkoła

1 tur.

2 tur.

3 tur.

4 tur.

5 tur.

6 tur.

Suma

1.

Pluszczewicz Rafał

PG 8 Białystok

8,0

8,0

7,0

7,5



23,5

2.

Tyl Paweł

PG 6 Łomża

7,5

7,5

7,0

7,0



22,0

3.

Grochowski Robert

NKJO Łomża

6,5

7,5

8,0

xxx



22,0

4.

Juszkowski Kamil

IV LO Łomża

6,0

6,5

8,0

7,0



21,5

5.

Jankowski Zbigniew

PG 6 Łomża

7,0

7,0

7,5

xxx



21,5

6.

Sakowski Mariusz

II LO Łomża

7,0

6,0

7,0

7,0



21,0

7.

Gadomski Arkadiusz

ZS Ekonomicznych

6,5

6,0

7,0

7,0



20,5

8.

Piwko Adrian

PG 6 Łomża

7,0

6,0

5,5

6,0



19,0

9.

Lasek Grzegorz

IV LO Łomża

6,0

6,5

6,0

5,0



18,5

10.

Gut Paweł

ZS Mech. i Ogól.

6,0

5,5

4,5

6,0



17,5

11.

Lewiarz Damian

III LO Łomża

xxx

6,0

6,0

5,5



17,5

12.

Ruszczyk Karol

I LO Łomża

6,0

5,5

5,5

5,0



17,0

13.

Żebrowski Rafał

PG Śniadowo

6,0

6,0

5,0

4,5



17,0

14.

Kmieć Paweł

PG Kolno

6,5

5,0

5,5

xxx



17,0

15.

Gąsiewski Damian

PG Kolno

6,0

6,0

5,0

xxx



17,0

16.

Przestrzelski Kamil

I LO Łomża

4,5

5,0

5,5

5,5



16,0

17.

Izbicki Robert

LO Kolno

6,0

5,0

5,0

xxx



16,0

18.

Szczepański Arek

ZS Ekonomicznych

5,5

5,0

xxx

4,5



15,0

19.

Skrodzki Łukasz

II LO Łomża

4,0

5,5

5,0

4,0



14,5

20.

Kryjak Rafał

ZS Ekonomicznych Łomża

xxx

4,5

3,5

6,0



14,0

21.

Dziekoński Paweł

ZS Ekonomicznych Łomża

5,0

xxx

5,0

4,0



14,0

22.

Dmuchowski Tomasz

ZS Ekonomicznych

4,0

5,0

4,0

4,5



13,5

23.

Sobociński Sebastian

I LO Łomża

5,0

4,0

4,0

xxx



13,0

24.

Tykocki Marcin

ZS Ekonomicznych

4,0

5,0

xxx

3,5



12,5

25.

Skibiński Robert

III LO Łomża

xxx

xxx

6,5

5,5



12,0

26.

Żera Marcin

PG Szepietowo

xxx

6,0

6,0

xxx



12,0

27.

Domitrz Krzysztof

ZS Ekonomicznych

6,0

xxx

5,0

xxx



11,0

28.

Krajewski Jacek

PG Śniadowo

5,5

5,5

xxx

xxx



11,0

29.

Kopczewski Sebastian

I LO Łomża

5,0

2,0

4,0

xxx



11,0

30.

Nowik Kamil

I LO Łomża

xxx

xxx

5,0

6,0



11,0

31.

Andrzejewski Tomasz

IV LO Łomża

5,5

xxx

5,0

xxx



10,5

32.

Krasnowski Bartosz

I LO Łomża

5,0

xxx

5,0

xxx



10,0

33.

Wilczewski Łukasz

PG 8 Łomża

5,5

4,0

xxx

xxx



9,5

34.

Kostrowski Łukasz

PG Szepietowo

xxx

4,0

3,0

xxx



7,0

35.

Konopka Marek

III LO Łomża

xxx

2,5

4,0

xxx



6,5

36.

Konopka Maciej

III LO Łomża

6,0

xxx

xxx

xxx



6,0

37.

Chrostowski Łukasz

ZS Mechanicznych Łomża

xxx

5,5

xxx

xxx



5,5

38.

Lemański Łukasz

PG Kolno

5,5

xxx

xxx

xxx



5,5

39.

Noruk Tomasz

I LO Łomża

5,0

xxx

xxx

xxx



5,0

40.

Pompecki Hubert

PG 8 Łomża

4,5

xxx

xxx

xxx



4,5

41.

Modzelewski Piotr

ZS Ekonomicznych

xxx

xxx

3,5

xxx



3,5

42.

Szepietowski Marek

PG Szepietowo

xxx

3,5

xxx

xxx



3,5




C15

Nazwisko i imię

Szkoła

1 tur.

2 tur.

3 tur.

4 tur.

5 tur.

6 tur.

Suma

1.

Lewiarz Piotr

PG Piątnica

xxx

6,5

6,0

7,5



20,0

2.

Komarowski Tomasz

SP nr 9 Łomża

7,0

5,5

5,5

6,0



18,5

3.

Popławski Adrian

SP nr 9 Łomża

7,0

5,5

6,0

5,0



18,5

4.

Wirkowski Bartosz

PG nr 6 Łomża

5,0

6,0

6,0

5,5



17,5

5.

Drągowski Piotr

SP Dąbrówka Kościelna

6,5

5,0

5,5

xxx



17,0

6.

Bajno Przemysław

PG Kolno

5,0

5,5

6,0

5,0



16,5

7.

Lewiarz Bartek

SP Piątnica

xxx

5,0

5,0

6,5



16,5

8.

Duda Michał

SP nr 2 Kolno

5,0

5,0

5,0

xxx



15,0

9.

Sakowski Grzegorz

PG Piątnica

5,0

5,0

4,5

4,0



14,5

10.

Bartczak Marcin

PG Piątnica

4,5

5,0

3,0

4,5



14,0

11.

Skubich Mateusz

PG Śniadowo

4,0

3,5

3,0

xxx



10,5

12.

Jankowski Adam

PG nr 3 Łomża

xxx

4,5

5,5

xxx



10,0

13.

Sokalski Krystian

SP nr 2 Kolno

5,0

xxx

4,5

xxx



9,5

14.

Kulbacki Artur

PG Szepietowo

xxx

5,0

4,0

xxx



9,0

15.

Gromadzki Bartłomiej

PG Kolno

5,0

4,0

xxx

xxx



9,0

16.

Gajewski Paweł

SP nr 2 Kolno

xxx

5,0

4,0

xxx



9,0

17.

Gagik Gasparian

SP nr 10 Ostrołęka

4,0

xxx

xxx

4,5



8,5

18.

Zawistowski Tomasz

SP Szepietowo

xxx

4,5

3,5

xxx



8,0

19.

Janiak Adam

SP Śniadowo

xxx

3,0

xxx

3,0



6,0

20.

Wróblewski Jacek

SP nr 9 Łomża

5,5

xxx

xxx

xxx



5,5

21.

Duda Adam

PG nr 4 Łomża

5,0

xxx

xxx

xxx



5,0

22.

Kamiński Albert

SP nr 1 Kolno

5,0

xxx

xxx

xxx



5,0

23.

Pupek Arkadiusz

PG Kolno

xxx

3,5

xxx

xxx



3,5

24.

Żelechowski Michał

SP nr 9 Łomża

xxx

xxx

3,5

xxx



3,5

25.

Skłodowski Andrzej

SP Dąbrówka Kościelna

xxx

xxx

xxx

3,0



3,0

26.

Malinowski Tomasz

PG nr 4 Łomża

3,0

xxx

xxx

xxx



3,0

27.

Rogowski Tomasz

SP nr 2 Kolno

3,0

xxx

xxx

xxx



3,0

28.

Borys Marcin

PG Kolno

3,0

xxx

xxx

xxx



3,0

29.

Konopka Kamil

SP nr 1 Kolno

2,5

xxx

xxx

xxx



2,5

30.

Wojtaszek Paweł

SP Dąbrówka Kościelna

xxx

xxx

xxx

2,0



2,0

31.

Sikorski Michał

PG Śniadowo

xxx

xxx

1,5

xxx



1,5



C12

Nazwisko i imię

Szkoła

1 tur.

2 tur.

3 tur.

4 tur.

5 tur.

6 tur.

Suma

1.

Tyl Miłosz

SP nr 9 Łomża

6,0

6,5

7,0

6,0



19,5

2.

Arszułowicz Norbert

SP nr 9 Łomża

5,5

7,0

6,0

6,0



19,0

3.

Białczak Piotr

SP nr 10 Ostrołęka

5,0

6,0

6,0

6,0



18,0

4.

Jurzak Patryk

SP nr 10 Ostrołęka

4,0

5,5

5,0

5,5



16,0

5.

Drągowski Łukasz

SP Dąbrówka Kościelna

5,0

4,0

4,5

xxx



13,5

6.

Hasanov Dżamil

SP nr 9 Łomża

4,0

3,0

4,5

4,5



13,0

7.

Szymański Adrian

SP nr 9 Łomża

xxx

4,0

4,0

5,0



13,0

8.

Popławski Borys

SP nr 2 Łomża

4,0

4,0

4,5

4,0



12,5

9.

Świderski Tomasz

SP nr 7 Łomża

3,5

3,5

4,5

4,5



12,5

10.

Sakowski Michał

SP Piątnica

3,0

4,0

3,5

3,5



11,0

11.

Zajkowski Krzysztof

SP nr 9 Łomża

5,0

5,0

xxx

xxx



10,0

12.

Porcz Adam

SP nr 4 Łomża

2,0

2,5

4,0

3,0



9,5

13.

Żmijewski Kamil

SP nr 10 Ostrołęka

4,5

xxx

xxx

5,0



9,5

14.

Siurnicki Cezary

SP nr 10 Ostrołęka

4,5

4,5

xxx

xxx



9,0

15.

Kamiński Mikołaj

SP nr 9 Łomża

3,0

xxx

2,5

xxx



5,5

16.

Bęczkowski Michał

SP nr 9 Łomża

xxx

3,0

2,5

xxx



5,5

17.

Żebrowski Bartosz

SP nr 10 Ostrołęka

2,0

xxx

xxx

3,0



5,0

18.

Kosobucki Maciej

SP nr 1 Kolno

4,0

xxx

xxx

xxx



4,0

19.

Grala Daniel

SP nr 1 Kolno

3,5

xxx

xxx

xxx



3,5

20.

Krajewski Grzegorz

SP Dąbrówka Kościelna

xxx

xxx

xxx

3,5



3,5

21.

Poświata Kamil

SP nr 1 Kolno

3,0

xxx

xxx

xxx



3,0

22.

Bielicki Łukasz

SP nr 10 Łomża

xxx

xxx

3,0

xxx



3,0

23.

Dąbkowski Jan

SP nr 1 Kolno

3,0

xxx

xxx

xxx



3,0

24.

Rogowski Mateusz

SP nr 2 Łomża

xxx

3,0

xxx

xxx



3,0

25.

Juniak Marcin

SP nr 10 Ostrołęka

xxx

xxx

xxx

3,0



3,0

26.

Poświata Kamil

SP nr 1 Kolno

xxx

2,0

xxx

xxx



2,0

27.

Stępnowski Mateusz

SP nr 10 Ostrołęka

1,0

xxx

xxx

xxx



1,0





C10

Nazwisko i imię

Szkoła

1 tur.

2 tur.

3 tur.

4 tur.

5 tur.

6 tur.

Suma

1.

Soczyński Mateusz

SP nr 10 Ostrołęka

5,0

4,5

5,0

6,0



16,0

2.

Salomoński Paweł

SP nr 7 Łomża

4,0

4,0

4,5

4,5



13,0

3.

Śliwowski Piotr

SP Dąbrówka Kościelna

3,0

3,0

5,0

5,0



13,0

4.

Jankowski Piotr

SP nr 2 Łomża

xxx

6,0

6,0

xxx



12,0

5.

Piekutowski Paweł

SP Dąbrówka Kościelna

4,0

3,0

2,5

4,0



11,0

6.

Sokołowski Jakub

SP nr 1 Kolno

3,0

4,0

4,0

xxx



11,0

7.

Sarnowski Bruno

SP nr 9 Łomża

3,0

3,0

3,0

xxx



9,0

8.

Bikowski Artur

SP nr 1 Kolno

3,5

xxx

4,0

xxx



7,5

9.

Załęski Grzegorz

SP nr 10 Ostrołęka

3,0

xxx

3,0

xxx



6,0

10.

Kotowski Tomasz

SP nr 10 Ostrołęka

xxx

3,0

2,0

xxx



5,0

11.

Bastek Igor

SP nr 10 Ostrołęka

xxx

xxx

4,5

xxx



4,5

12.

Sokołowski Marek

SP nr 1 Kolno

xxx

xxx

4,0

xxx



4,0

13.

Bobiński Krzysztof

SP nr 10 Ostrołęka

2,0

xxx

2,0

xxx



4,0

14.

Arcichowski Albert

SP nr 10 Łomża

xxx

xxx

2,0

xxx



2,0

15.

Rębała Piotr

SP nr 10 Ostrołęka

xxx

xxx

xxx

1,5



1,5

16.

Kruszewski Maciej

SP nr 10 Ostrołęka

xxx

1,0

xxx

xxx



1,0

17.

Rębała Paweł

SP nr 10 Ostrołęka

xxx

xxx

xxx

1,0



1,0




Uwaga! – zaznaczone pole to najsłabszy wynik nie liczony do klasyfikacji końcowej. Przy równej ilości punktów decydował odrzucony wynik.

Sędzia szachowy – Sławomir Sobociński LO-485.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę