Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Przeździecka na szachowych ME

Na 64 miejsce awansowała Marta Przeździecka po szóstej rundzie rozgrywek w Indywidualnych Mistrzostwach Europy Seniorów - Kobiet i Mężczyzn w szachach. Mistrzostwa odbywają się w tureckim kurorcie Kusadasi nad Morzem Egejskim. Pochodząca z Andrzejewa szachistka jest jedną z pięciu Polek uczestniczących w rozgrywkach.

Mistrzostwa są rozgrywane od wtorku 4 kwietnia, a zakończą się w niedziele 16 kwietnia. Bierze w nich udział 96 kobiet i 138 mężczyzn. W tej grupie jest dziesięcioro Polaków w tym pochodząca z Andrzejewa Marta Przeździecka Marta obecnie grająca w UMKS Jaćwież Suwałki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę