Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Przeździecka najlepsza z polskich szachistek na ME

Główne zdjęcie
Marta Przeździecka

Marta Przeździecka uczennica I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łomży zajęła 16. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Europy Seniorów – Kobiet i Mężczyzn w szachach. Mistrzostwa przez dwa tygodnie rozgrywano w tureckim kurorcie Kusadasi nad Morzem Egejskim. Marta Przeździecka była jedną z pięciu Polek uczestniczących w rozgrywkach. Mistrzynią Europy została Turczynka Ekaterina Atalik.

Mistrzostwa rozgrywano od 4 kwietnia. Brało w nich udział 96 kobiet i 138 mężczyzn – najlepszych szachistów starego kontynentu. W tej grupie było dziesięcioro Polaków. Najlepszy z Polaków Bartłomiej Macieja zajął 5 pozycję, a Mistrzostwa wśród mężczyzn wygrał Chorwat Kozul Zdenko.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę