Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pomnik żywego słowa

TAK  WIELKI  JEST  CZŁOWIEK,  JAK  WIELKA  JEST  JEGO  MIŁOŚĆ

         „To był pomnik żywego słowa”. Tymi słowami biskup Tadeusz Bronakowski podziękował organizatorom wieczornicy z okazji rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II. Odbyła się ona 18 V 2006r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowogrodzie. Uroczystość zorganizowali nauczyciele gimnazjum Maryla Dąbrowska, Celina Witkowska i ks. Mariusz z uczniami.

     Przed budynkiem gimnazjum przygotowano scenerię w postaci ulubionych miejsc papieża: gór i Watykanu z oknami papieskimi. Uczniowie poprzez wiersze i piosenki przedstawili najważniejsze wydarzenia z życia Jana Pawła II, od wyboru – 16 października 1978r. do śmierci 2 kwietnia 2005r. Na telebimie obejrzeliśmy papieża podczas różnych pielgrzymek, po całym świecie i słuchaliśmy jego głosu. Wieczornicę uświetnił występ zespołu kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

      Uroczystość obejrzeli zaproszeni goście ze starostwa powiatowego, kuratorium oświaty, księża,  władze Nowogrodu, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół oraz wielu mieszkańców Nowogrodu.

                                                                                         /reporter/

 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę