Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
BIP

Akt Wdzięczności

W imieniu Rady Pedagogicznej i wychowanków Solecznickiego Domu Dziecka na Litwie serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za przekazany dary naszym wychowankom w postaci słodyczy, a także za życzliwość i zrozumienie naszych potrzeb.

Pańska niejednokrotna pomoc rodakom na Wileńszczyźnie jest dla nas świadectwem braterstwa i patriotyzmu, zaś dzieciom znacznie ulży w życiu codziennym. Ten czyn napawa też nas otuchą, że nasze zmagania na utrzymanie i rozwój języka i kultury ojczystej poza granicami Polski, nasze starania na ratowanie niewinnie przez los skrzywdzonych dzieci, są zauważone i doceniane.

Życzę Państwu wszelkiej pomyślności, długich lat życia w dobrym zdrowiu i hojnych łąsk Bożych.

Z szacunkiem i wdzięcznością.

Dyrektor

Antoni Jankowski

Soleczniki k/Wilna, 17 maja 2006r.. NR 328


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę