Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Witamy Cię Ojcze Święty

Na papieża Benedykta XVI czeka cała Polska. Widać to także Łomży. W wielu oknach domów widać portrety Ojca Świętego. Ponad 700 flag polskich i papieskich przy głównych ulicach miasta zawiesili pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. To 445 flag polskich biało-czerownych i 280 papieskich – żółto-białych.

Jak podkreśla Marek Olbryś zastępca dyrektora MPGKiM flagi będą dekorowały ulice Łomży przez cztery dni - aż do chwili zakończenie pielgrzymki Ojca Świętego Benedykta XVI.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę