Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Bibliotekarze na Jasnej Górze

Łomżyńscy bibliotekarze po raz pierwszy wzięli udział w organizowanej już po raz 9. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Bibliotekarzy na Jasną Górę. W niedzielę na Jasnej Górze bibliotekarze z całego kraju modlili się przed Cudownym Obrazem Najświętszej Marii Panny, a następnie spotkali się w kaplicy Domu Pielgrzyma, gdzie m.in. odśpiewali wspólnie hymn do św. Wawrzyńca – patrona bibliotekarzy.

Jak podkreśla Krystyna Sobocińska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w tym roku po raz pierwszy w pielgrzymce wzięli udział bibliotekarze łomżyńscy. - Z inicjatywy instruktora Anny Lewoń, Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zorganizowała wyjazd do Częstochowy, do udziału w którym pracownicy naszej Biblioteki zaprosili bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu łomżyńskiego, bibliotekarzy-emerytów oraz bibliotekarzy z MBP w Zambrowie.

Pielgrzymka była nie tylko spotkaniem religijnym, ale także ważnym elementem integracji naszego środowiska zawodowego. Dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele wzruszeń, pozostawiając niezatarte wrażenia i wyzwalając chęć uczestniczenia w kolejnych spotkaniach na Jasnej Górze.

 

Krystyna Sobocińska


200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę