Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Amatorzy flag zatrzymani.

11-u amatorów flag zatrzymali łomżynscy policjanci. Miejskie służby Łomży nie doliczyly się po majowym weekendzie co drugiej wywieszonej flagi. Dziesięciu spośród zatrzymanych przez policję to mieszkańcy Łomży, jeden Nowogrodu.Zatrzymano ich albo na gorącym uczynku, albo bezpośrednio po nim. Większość to ludzie młodzi a swoje działania tłumaczą "specyficzną odmianą sportu" lub chęcią zdobycia pamiątki. Z tego też powodu zainteresowaniem cieszyły się głównie flagi unijne.

Wszyscy schwytani amatorzy flag będą teraz ze swoich czynów tłumaczyć się przed Sądem Grodzkim.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę