Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zalewski zostaje w LPR

Główne zdjęcie
Ludwik Zalewski

Wbrew zapowiedziom Bogusława Kowalskiego senatorowie z województwa podlaskiego Ludwik Zalewski i Jan Szafraniec nie weszli do stworzonego przez byłego posła LPR Narodowego Koła Parlamentarnego. Jak mówił Kowalski Narodowe Koło Parlamentarne, które podpisało wraz z PiS i Samoobroną umowę o powołaniu koalicji rządowej miało zrzeszać 7 posłów i 6 senatorów – w tym pochodzącego z Łomży Ludwika Zalewskiego. Senator Zalewski w rozmowie z Radiem Nadzieja zdementował tę informację. Mówi, że to nieporozumienie i że on zostaje w Klubie Ligi Polskich Rodzin.

Zalewski podkreśla, że senatorowie LPR wystąpili do władz partii o podjęcie rozmów z PiS, ale nie oznacza to, że senatorowie jednocześnie występują z Klubu LPR. Zalewski dodaje, że faktycznie – trzech-czterech senatorów przystąpi do stworzonego przez Bogusława Kowalskiego Narodowego Koła Parlamentarnego, ale w tej grupie go nie będzie. Prawdopodobnie LPR-u nie opuści także drugi senator LPR z województwa podlaskiego Jan Szafraniec.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę