Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Gołębie miasto

Niemal dwa tysiące ptaków żyje w Łomży. Tak wynika z zakończonego właśnie na terenie miasta powszechnego spisu ptactwa zarządzonego przez wojewodę podlaskiego. W Łomży najwięcej jest gołębi. Żyje ich tu ponad 1400 sztuk.

Zgodnie z rozporządzeniem wojewody każdy z właścicieli drobiu miał w ciągu tygodnia zgłosić się w swoim urzędzie gminy. W Łomży tak postąpiło 55 osób. Zgłaszano przede wszystkim gołębie. W sumie wynika, że nad Łomżą fruwa 1418 sztuk tych ptaków. Na drugim miejscu znalazły się kury, których jest 461 sztuk. Łomżanie hodują także bażanty (39), kaczki (20), indyki (4) i perlice (3).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę