Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wojewoda podlaski - Marek Strzaliński złożył rezygnację z pełnionej funkcji

To konsekwencja dymisji gabinetu Leszka Millera - mówi Andrzej Jarosz - rzecznik wojewody. Rezygnację złożył więc także wicewojewoda Jerzy Półjanowicz. Nowy szef rządu o przyjęciu dymisji wojewodów i wiceministrów rozstrzyga w ciągu 3 miesięcy od dnia powołania Rady Ministrów. Do tego czasu wojewodowie wykonują swoje obowiązki normalnie.


Warto dodać, że Marek Strzaliński zrezygnował wcześniej z kierowania Sojuszem Lewicy Demokratycznej na Podlasiu. Władze partii zabroniły łączenia funkcji szefa struktur wojewódzkich SLD i wojewody lub marszałka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę