Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dzień Strażaka w Łomży.

Sześć przyznanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji brązowych odznak "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" wręczono podczas dzisiejszego apelu z okazji "Dnia Strażaka" w Łomży. Odebrali je m.in. prezydent miasta Jerzy Brzeziński i wójt Piątnicy, Edward Łada. Ponad dwadzieścia osób- strażacy i samorządowcy zostali też odznaczeni złotymi, srebrnymi i brazowymi medalami "Za zasługi dla pożarnictwa".

Podczas uroczystego spotkania, podczas którego wręczono także inne odznaczenia, awanse i wyróżnienia pokreślano przede wszystkim dobra współpracę ze strażakami lokalnych polityków, samorządowców i innych służb. Zdaniem komendanta wojewódzkiego PSP starszego brygadiera Bogdana Kołakowskiego może o niej swiadczyć chociażby to, że do miejskiej komendy w Łomży trafiły w ciagu ostatnich dwóch lat cztery nowe samochody. Z tego dwa o wartosci ponad 1 mln 300 tys zł już w tym roku.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę