Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Co ósmy bez pasów, a co 45 pijany

Policjanci z województwa podlaskiego zakończyli działania pod kryptonimem „Pasy bezpieczeństwa”. Przez kilka ostatnich miesięcy funkcjonariusze z drogówki szczególne znacznie przykładali do sprawdzania jak kierowcy przestrzegają obowiązku jazdy w pasach. W trakcie przeprowadzonych na drogach województwa podlaskiego działań mundurowi skontrolowali prawie 8200 pojazdów.

Mandatami ukarano 850 kierowców, którzy jechali bez zapiętych pasów. Ujawniono też 180 przypadków braku zapiętych pasów u pasażerów. Oznacza to, że co ósma osoba jadąca w samochodzie nie zapina pasów.

Dodatkowo funkcjonariusze kontrolowali także stan trzeźwości kierujących i stan techniczny samochodów. Także w tym wypadku powodów do radości nie ma. Zatrzymano ponad 180 pijanych kierowców, a 200 pojazdów nie przeszło technicznej kontroli drogowej z uwagi na zły stan techniczny. Jak podkreślają policjanci pijani kierowcy tracili prawa jazdy, a właściciel niesprawnych samochodów tracili dowody rejestracyjne.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę