Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Remonty dróg czas zacząć

Rano zamknięto dla ruchu około 200 metrowy odcinek ulicy Poznańskiej w Łomży. Z ruchu wyłączono fragment od skrzyżowania Poznańskiej z Poligonową do skrzyżowania z drogą na Łochtynowo. Remont Poznańskiej rozpoczął się w ubiegłym roku i jest finansowany z pieniędzy unijnych.

Jak informuje Biuro Prasowe ratusza wjazd do zakładów i posesji znajdujących się na tym odcinku Poznańskiej zostanie zachowany. Zmieniają się natomiast trasy przejazdów autobusów MPK linii 1, 2, 4, 11, 15 i 16. Będą one dojeżdżać tylko od strony Al. Legionów do Zakładu PEPEES i zawracać w stronę przeciwną.

Także dziś rozpoczyna się remont w Piątnicy. Tu na małe rondo ma zostać przebudowane skrzyżowanie Włościańskiej z ulicami Szkolną i Jedwabieńską. W związku z tym przejazd przez Piątnicę przez kilka miesięcy będzie bardzo utrudniony. Dal ruchu cvałkowicie zostanie zamkniety około stumetrowy fragment Włościańskiej, a na Szkolnej i Jedwabieńskiej ruch odbywać się będzie wahadłowo.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę